Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek növök még?

Szerintetek növök még?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 177 centi. Pontosan 177,6 cm. Tavaly ősz óta semmit sem nőttem. Az egyik nagyapám is ilyesmi volt magasságra, mint most én. Bár apa 183, másik nagyapám fiatalon 187 volt. Elérhetek egy 183 centit még vagy törődjek bele, hogy törpe maradok?

2015. nov. 26. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nőni fogsz, de már most sem vagy törpe! Nálam 4 évvel fiatalabbak magasabbak mint én de nem irigyelem őket. Sokaknak, bár hiába magasok, felnőtt korukra belső szervi próblémáik lesznek és gyógyszeresekké válnak. De visszatérve a lefirkantottakhoz, kb. 21 évesen fejezed be a növést, így van időd. Ha mégis magas akarsz lenni gyorsabban, egyél sok kalcium tartalmú ételt italt tablettát stb... :)
2015. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké. Csak én vagyok az egyik legalacsonyabb az évfolyamon.
2015. nov. 26. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csontkorod azonos az életkoroddal, akkor nem fogsz nőni egy millimétert sem. Ha fiatalabb, akkor is nagyon kicsi a valószínűsége.
2015. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát maradok ekkora. Akkor valószínűleg aki magasabb az is megáll ugyanígy, csak ő magasabb marad.
2015. nov. 27. 15:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is nem zavar, Slyvester Stallone, a kedvenc színészem is pont ennyi. :)
2015. nov. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!