Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a Tesco-ba akarok menni...

Ha a Tesco-ba akarok menni dolgozni, megkérhetem az illetékest, hogy pénztárba ne rakjanak be?

Figyelt kérdés
Jól tudok számolni, nem ilyesfajta problémám van. Csak egyszerűen én itthonülős, zárkózott vagyok, és nem szeretek ennyire (pénztár) érintkezni az emberekkel. Nyilván azt nem mondhatom, hogy nem akarok túlságosan kapcsolatba lépni velük, mert akkor szó nélkül elzavarnak. De valahogy lehetséges megoldani, hogy a pénztárba ne kelljen beülnöm?
2016. jún. 24. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérsz, fel se vesznek.
2016. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan hozzá a szakképzettséged nem kérheted, illetve kérheted, de akkor nem vesznek fel. Csak akkor nem kellene a pénztárba beülnöd, ha nem eladónak, hanem árufeltöltőnek vennének fel.
2016. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Állásinterjúkor inkább ne mond mert negatívan befolyásolhatja a felvételed. Sokan szokták kérni , hogy ne kaszázzanak de ezt nem annyira van lehetőségük figyelembe venni. Legalábbis ahol én dolgoztam nem volt.


A 2 -es tévesen írja. Nem kötött szakképzettséghez a kasszázás. Árufeltöltő is ugyanúgy kaszázhat egy kisebb betanítás után. Viszont eladók között vannak olyanok akik olyan munkaterületen dolgoznak ahonnan egészségügyi és egyéb okokból nem igazán kerülnek kaszába. pl hentes, pék stb.

Mondjuk voltak olyan hogy is mondjam "alacsony képességű" vagy erősen antiszociális kollégáim is akiket meg se próbáltak kaszába rakni mert semmi jó vége nem lett volna.

Volt olyan aki bizonyított egészségügyi okokra hivatkozva tudta megúszni.


Egyébként én se vagyok nagy ember barát de azért meg lehetett szokni. Néha még jól is esett egy kis változatosságnak.

Igaz napi 2-3 óránál hosszabban nem szerettem csinálni. Részben azért mert a saját munkaterületemtől vette el az időt.

2016. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!