Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Tescoban rámtukmáltak egy...

A Tescoban rámtukmáltak egy vásálókártyát, ami mögött a Budapest Bank lapul. Hogyan tudom ezt az egészet leállítani? Kártya még nem érkezett meg. Nem akarok áruhitelt, csak a lakcímváltozást akartam bejelenteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 23:26
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Lakcímváltozást a TESCO ban?

Szerintem az áruhitel onnantól él hogy fel is használod, vagyis no para van időd kideríteni hogy tudod lemondani.

,esetleg érdemes lenne ott érdeklődni ahol rád tukmálták. Bármilyen papírt kaptál?

2015. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lakcím vátozást csak a postai dolgok miatt adtam meg nekik.A vásárló kártyát még nem küldték ki,viszont nem figyeltem eléggé,és van itt papír rendesen.
2015. jún. 24. 00:52
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem is értelek... Kinek akartál lakcímváltozást bejelenteni? A vásárlói kártyát az áruház előterében tukmálják, nem a vevőszolgálaton...


Amúgy meg a kártyát aktiválni kell miután megkapod, addig nem él. Ha nem aktiválod akkor annyi volt, semmi sem történik, nincs díja és nincs költsége sem.

2015. jún. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annak idején (évekkel ezelőtt) én azért hagytam, hogy "rámtukmálják" a vásárlói kártyát, mert ezzel egyidőben jóváírtak nekem 1.000.- clubcard pontot. Végülis ez ingyen ezer forint. Ezért, hagytam, hogy elkészítsék.

Soha nem használtam, és nem is fogom.

Nem történt semmi, ne aggódj. Nem is zaklattak hogy miért nem használom, semmi.

2015. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SándorÚr ***** válasza:
ha megjön a kártya azt aktiválni kell, na azt ne tedd. MAjd fognak hívosgatni, hogy miért nem aktiválod már, mondd azt, hogy van 2 másik hitelkártyád, nincs szükséged erre is.
2015. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! 😊
2015. jún. 24. 23:17
 7/7 anonim válasza:
Tudnátok esetleg nekem is segíteni?? Másfél éve kamatmentes áruhitellel vettem egy laptopot, kaptam mellé egy tesco hitelkártyát, kiküldték, de azóta sem aktiváltam, azt sem tudom hol a kártya már... közben visszafizettem már a laptop árát is, csúszás nélkül, pontosan. Most hivogatnak h tartozok 8000 ft-al mert h éves használati díja a kártyának stb, de hát nem is aktiváltam, nem is használtam soha. Mi jogon?
2015. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!