Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (Többi lent)

Most mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tavaly jött az osztályunkba egy lány,aki először csendes volt...de idén akkora pofája lett,hogy az osztályban konkrétan leszakadt az állunk.Mindenkivel olyan lekezelően beszél,hogy már nem bírom tovább.Főleg velem tesz így.A hátam mögött ócsárol a barátaim előtt.De azért mindig kölcsön kér mindent,és még ő sértődik be,hogyha nem kap valamit.

Pl.:A barátnőmmel néztünk online sorozatot a telefonomon,erre odajön a lány és elkezdi hogy "kölcsön adod a fülesedet?" mondom: "most nem tudom.." utána a többiek mondták hogy valamit keres a táskámban,és kivette a fülhallgatómat.Utána meg ott lengette az orrom előtt és elkezdte azt kiabálni hogy "most miért nem tudtad odaadni??nem is használod!!" már azt hittem,hogy nekiugrok...a barátnőim fogtak vissza,hogy ne pofozzam meg!Mi az,hogy belenyúl a táskámba?Nem bírom egyszerűen felfogni...

Most mit csináljak,hogy leszálljon rólam?



2016. jún. 24. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!