Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekesésbe kerültem (? )...

Verekesésbe kerültem (? ) többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok eddig amikor verekedtem soha nem kaptam ki,a múltkor fociztunk és van 1 évvel idősebb nálam 2 testvér,futballoztunk beszólt az egyik nekem és én vissza, jött felém felálltam lökdösödtünk aztán jött a tesója is a tesója oda állt és amig beszélt velem addig az ő tesója oda állt a háta mögé és amig a figyelmem el volt terelve kaptam egyet,nem fájt csak el kapta az állkapcsom,aztán gondolkodtam mi legyen de nem üttem meg,mert ketten voltak aztán megfordultam és elmentem,ott volt egy csomó gyerek akik távol voltak és nézték és láttak ahogy kaptam egyet,most szégyellem magam,mert eddig nem úgy ismertek,hogy nem ütök vissza,szerintetek ez a gyengeséget jelenti és a gyávaságot? Mert szerintem ők azt hiszik akik látták

2016. jún. 24. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Marhaság...


Ez volt a legértelmesebb dolog, amit tehettél. (leszámítva, hogy visszaszóltál nekik).

2016. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, inkább az a gyáva aki hátulról üti a másikat. Remélem rendeződik.
2016. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!