Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség bajba kerültem?

Segítség bajba kerültem?

Figyelt kérdés
Elcseréltem a mobilomat egy drágább mobilra plusz ráfizettem . Annyira szimpatikusnak tűnt a csávó , hogy észbe se kaptam . Nem adott a mobilhoz dobozt csak töltőt , és még adás-vételi se volt . Minden jó volt eddig amíg rá két hónapra felhívott egy privát szám , nő volt . Megkérdezte , hogy én vagyok e az a személy és vettem-e Iphone készüléket , mondom igen , és azt mondja , hogy lopott . Na ott tojtam össze magam . Mondta , hogy nem én vagyok a hibás meg , hogy átvertek meg minden . Azt mondta lekéne adnom a rendőrségen , de azt se tudom milyen dumával menjek be oda . Meg mondta hogy minden adatot gyűjtsek össze arról akitől cseréltem a mobilt . Azt mondta másnap felhív , egyszer se hívott azóta . Kérdeztem valahogy visszatudnám e szerezni a mobilomat , azt mondta valami kártérítés lehetséges vagy mi nem is értettem pontosan . A másik , hogy egy barátom is ott volt a cserénél ő esetleg tanúskodhatna . Én már gondoltam arra is , hogy valami profi telefonbetyárkodás , mert azért mégis csak hívnia kellene egy ilyen magas értékű mobilnál vagy nem tudom . Teljesen zavarodott vagyok . Ha nem viszem be kopogtat a rendőrség ? Mit tanácsoltok , mit kéne tennem ?

2016. jún. 15. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem telefonbetyár...

ha kopogtat a rendőrség, akkor is ott van, hogy cserélted a telefont...

akivel cserélted ő tudta a telefonszámod?


23F

2016. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze , jófogáson találtunk egymásra . A rendőrség kérheti a szolgáltatót hogy visszahallgassák .
2016. jún. 15. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg valamelyik ismerősét megkérte erre...hisz honnan tudta a lány a telefonszámod?


23F

2016. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a dolognak valószínűleg eredeti tulajnál a doboz és rendőrségen megmondta az imei számot és telefonálok akkor rácsatlakozok a hálózatra és így belehet mérni , de akkor is gyanús , hogy nincs telefonszám a rendőrségnél :/
2016. jún. 15. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:

És majd szerinted a csaj fog megkeresni és nem a rendőrség?


23F

2016. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan fu de nagy bunugy tortent meg azert meg is csak no is lehet rendor xdd
2016. jún. 15. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:

ha rendőr lenne, akkor rendőrként hívna, nem magánszemélyként szerintem :D


23F

2016. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 13:25

Ez legfeljebb a hülye krimikben működik. :)

A rendőrség meg nem adja ki a számot még ha tudja is. Ha meg lopott lenne már rég le lenne tiltva.

Mielőtt ilyen hülyeségeket összeolvasgatsz a neten talán olyanhoz forduljál aki tudja is, hogy ez pontosan hogyan működik. Mondjuk egy nyomozóhoz, vagy minimum rendőrhöz.

2016. jún. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem lopták el a telefonomat, és a rendőrség elő is kerítette.

Én az egészről akkor kaptam tájékoztatást amikor a készülék már a rendőröknél volt. Ők vették fel a kapcsolatot (konkrétan elkapták hazafelé menet a cigánygyereket az ajtajuk előtt - nem rasszizmus, tény - és bevitték) természetesen a tolvajt elengedték büntetés nélkül (na vajon miért?) és engem csak utána hívott a rendőrség.

Azt ajánlom hogy legközelebb ha hív a hölgy kedves hangnemben kérd meg hogy erről bizonyítékot is adjon vagy legalább egy hatósági személytől is szeretnéd hallani hogy komolyan tudd venni. Lehet hogy lopott, de ennyi erővel én is mondhatnám ezt hogy kicsaljam tőled.

2016. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!