Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy tetszik? Őszintén!...

Kinek hogy tetszik? Őszintén! Én írtam, a többi lent.

Figyelt kérdés

Válassz!


Vagy maradj bent,

Vagy legyél kint,

De a küszöbön ne állj!

Kérlek, válassz,

Mert már nem bírom tovább!

Ő vagy én, a döntés a tiéd,

De kérlek, válassz,

Mert a remény széttép.

Ha őt választod,

Engem többé ne keressél.

Szenvedni fogok,

De az jobb a reménynél.

Mert a szenvedés fáj,

Ám elmúlik egyszer.

Míg a remény csak kínoz,

S soha nem hagy el.



2016. jún. 25. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd jön valaki, aki szerint elég jó. De az nem én vagyok.
2016. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átérzem, bár a választás többnyire elég pocsékul szokott elsülni. A remény inkább éltet, mint kínoz. A reménytelenségbe hamarabb belebetegszik az ember. Pl. adott egy pasas, akibe nők százai szerelmesek. Azok a nők, ha mondhatnának valamit ennek a pasasnak, az az lenne, hogy soha ne nősülj meg! :)
2016. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a remény kínozza az embert, hanem inkább úgy fogalmaznék, hogy a kétségek. Nekem inkább a kétséges kapcsolatokról szól ez, meg emellett nem is egyenes, őszinte kapcsolat.


A remény inkább egy jó érzés, ami elmúlhat bennem, ha ráébredek arra, hogy nem bízhatok az emberben, és ehhez nem kell az, hogy "válasszon", mert az őszinte bizalmam, amit belefektetek másokba, azt csak én választom, és ha meginog, azt bizony, nem fogom jószemmel nézni!


Az, hogy "Ő" kit választ, az viszont az ő személyes dolga, és az én döntésem nem függhet ettől. Lehet, hogy neked nincs rálátásod arra, hogy létezik olyan variáció, hogy senkit sem választ, és olyankor nem "küszöbön" áll, és nem lógnak olyan kérdőjelek a fejében, hanem inkább az a lényeg, hogy senki mellett sem akar lenni, én kint a "szabadban" van:)) a kint lévő mindenségben. Ha eközben zavar téged az, hogy néha-néha bekopogtat hozzád, akkor közöld vele, és nem fog sokat a küszöbödön állni.

2016. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikusan egy olyan érzést fogalmazol meg amitől sokan elfutnak egy idő után, mert senkinek sem kötelessége, hogyha meglátogat egy kalitkát, akkor a kalitka örökre magába zárja.

"Neki" nem azon múlik a célja, döntései, hogy kalitkát keres, hanem ismerkedik nyíltan, tapasztalatot nyújt.

2016. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a végén elírtam, gyűjt*
2016. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!