Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, őszintén, nektek melyik...

Fiúk, őszintén, nektek melyik tetszik jobban: kicsi, lapos fenék, vagy sportos, kerek, nagyobb fenék?

Figyelt kérdés

elkezdenék lábra/fenékre gyúrni, csak nem vagyok benne hogy jó döntés-e. jelenleg az első van nekem, hát mit ne mondjak.. elég lapos, és szerintem sokkal szebb egy kidolgozott, kerek fenék, ezért gondoltam hogy elkezdenék rá gyúrni.

csak tudni szeretném, hogy ti mit gondoltok, melyik a jobb? mert nem igazán ismerem ki a fiúk ízlését:) meg hát ha elkezdenék rá edzeni tudom hogy vastagodna az izomtól egy picit a lábam, és az már lehet hogy sokatoknál már egyáltalán nem tetszene?


2016. márc. 21. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szabály az edzésbe,a legeslegfontosabb ami mindig motivációt tud adni: Mindig magadért csináld,ne másokért,magadnak akarj tetszeni,és ha magadnak tetszel másnak is fogsz
2016. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kisboltos ***** válasza:
100%
abban biztos lehetsz, hogy egy kicsi lapos fenék senkinek nem jön be. persze, sokan lesznek, akik így is el fognak fogadni. egyébként meg osztom az első véleményét.
2016. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha a másodikon látszik, hogy egy hülye r1bi, aki azért edz, hogy a fiúknak tetsszen, akkor az első.
2016. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsó: nem CSAK azért kezdenék el edzeni hogy a fiúknak tetszek. mint írtam, szerintem is sokkal jobban néz ki, de szerettem volna tudni, ahogy ettől még nem lesz-e ez egy "turn off", taszító, értitek.. ha például a karomra kezdenék el teljesen intenzíven gyúrni, hogy tegyük fel extrém esetben tényleg nőkhöz képest durva izmokat növesztenék, ott én is látnám, hogy ez egy negatívum lenne a fiúk egy döntő részénél.

és persze elsősorban magamnak akarok megfelelni, de ez magába foglalja azt is, hogy "jó" test, amit nyilván leginkább az ellenkező nem tudja megmondani, hogy mi számít jónak és mi nem. de köszönöm hogy ler*biztél anélkül hogy ismernél... mert te még gondolom sosem akartál egy lánynak megfelelni/tetszeni..

2016. márc. 21. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:
A második inkább.
2016. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés :D

Egyértelműen a sportos kerek, formás fenék :)

2016. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bocs, nagyon úgy jött le. Nem, nem akartam még lánynak tetszeni.
2016. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy kerek izmos feszes ;)
2016. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amibe van legalább 2 év munka
2016. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyilván a második, nem kell ide keverni személyiséget meg mit tudom én.
2016. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!