Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszióval küzdöm, valaki...

Depresszióval küzdöm, valaki segítsen kérlek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, mindigis erősen gátlàsos voltam, és vékony,meg akartam nagyon változni,ezért a sötét barna hosszú hajamat levágattam és szőkère szívattam, de a fodràsz nagyon elcseszte, borzalmasan lett levágva, foltos az egész, katasztrófa. Hazajöttem anyukámmal és egész nap sírtam,nem bírtam tükörbe nézni, elcsúfítottak, elvèkonyodott a hajam és borzalmasan fàj mit tettem magammal azèrt, hogy ne èn legyek èn.Visszasírom ezerszeris, sajàt magamat akarom, a hosszú barna hajamat ès elfogadom, hogy vèkony vagyok, nem akarok többé híressègekre hasonlítani,undorodom attól amit csinàltam magamból, kár hogy így kellett ràjönnöm milyen szép is voltam úgy. Tegnap megloptamanyukàmat egy xanaxszal, ő is hajlamos depresszióba esni, ahogy a családunkban kb mindenki, de csak én vagyok nagyon érzékeny...nehezen elaludtam sírva, de 1 órakor felkeltem és újra sírtam, reggel pedig megint csak sírvafakadtam, életemben nem bántam mèg így soha semmit, undorodom magamtól, úgy èrzem elvesztettem önmagam, és ez az èn hibám, anya visszafestette barnàra de nem ugyanolyan a hajam ígysem,jövő hónapban talàlkozni akar velem egy fiú, de èn nem akarom, hogy így lásson és elveszíteni sem akarom, belehalok ebbe a szomorúságba, ma màr bevettem egyszerre 2 xanaxot de semmi, sehogy sem tudom megnyugtatni magamat, állandóan sírok és norzalmasan nagy fàjdalmat érzek emiatt,meg kell hosszabbíttatni a hajamat, mert így nem lèpek utcára...de az nagyon dràga...az egész nyaramat és ezt a sràcot is elbasztam mert nem tudtam elfogadni önmagam,megtanultam elègge..kár , hogy így kellett..egész nap itt sírok a szobámban, nem bírom...több mint egy hónapja alig eszem, sokat fogytam, ráadásul ez az egéez már egy traumává vált, csak vissza akarom kapni a hosszú barna hajamat, soha többt nem kísérletezek ilyenekkel,túl èrzékeny vagyok ehhez a vilàghoz, be kène vennem vagy 5 xanaxot, hogy végre vège legyen a szenvedèsemnek..nem bírok így tükörbe nèzni,nem bírok aludni 2 xanaxtól sem, és nem bírom megnyugtatni magamat, megőrülök, valaki kérlek segítsen.
2016. jún. 26. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhh, a hajad nem mostanában fog megnőni . Smink, egy divatos menő rövid frizura, időnként ráigazítani és hagyni nőni . Őrlöd magad, szeded a gagyi, hülye xanaxot, mit oldasz meg ezzel (?), semmit, semmit a világon . Holnap felkelsz, belenézel a tükörbe és kezdődik minden előröl . Békélj meg azzal ami van,egyenlőre, türelem, türelem, türelem .
2016. jún. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd megnő megint a hajad
2016. jún. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudsz képet mutatni?

Ez nem a világvége.

2016. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

5 xanaxtól nem fogsz meghalni drága. Sőt még nagyon 50-től se. De a xanaxról le kellene ám állnod, mert függővé teszi az embert!

Különben meg van p_fád itt bőgni a gykn? Mikor melletted ezreknek, tízezreknek nagyobb baja van mint neked a kib_szott hajad meg egy reta_dált faszi miatt?

Mások elvesztik: kezüket, lábukat, nyomorékok, éhen halnak, családjukat, apjukat, anyjukat vesztik el nap mint nap, vagy szerelmüket, vagy simán egy testvért, te meg komolyan 15 évesen itt riny_lsz a sz_rba?

Úgy fel kéne valakinek téged pofozni, hogy tuti helyre jönne az eszed!!

Különben is, 15 évesen neked mi a túrónak még pasi? 90% hogy nem maradtok együtt.

2016. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!