Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már veletek, hogy...

Fiúk! Volt már veletek, hogy pl. osztálykiránduláson, ha közös zuhanyzó volt, bejött a tanár úr is veletek zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Vagy táborban, hasonló helyeken egy felügyelő vagy mi, szóval felnőtt bement hozzátok?


(Az a téma szerintem már kimerült, hogy fiúk szégyenlősek-e egymás előtt közös zuhanyzóban.)



2016. jún. 26. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem lenne legális, sem etikus... szóval ha bárkivel valaha megtörtént volna, az a tanár repült volna.
2016. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Titeket zavarna?


Tegyük fel, hogy nem zavar titeket, hogy az osztálytársaitokkal együtt kell zuhanyoznotok, és mindenki diszkrét, tehát nem mutogatja magát, meg ilyesmi.


Akkor az, hogy a tanár úr is bent van (ő is diszkrét) miért zavarna!?

2016. jún. 26. 19:58
 3/20 A kérdező kommentje:
Szóval semmi okotok nem lenne rá, hogy bepanaszoljátok!
2016. jún. 26. 19:59
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Ez nem diszkréció kérdése...

Ez egy komoly dolog.

Ha ilyen megtörténne, a tanárt pedofília vádjával bíróság elé állítanák...


Ez nem arról szól, hogy TE hogy érzed magad, attól még, hogy TÉGED nem zavar egy terrorista, egy gyilkos, egy pedofil, vagy egy erőszakoló, az még bűnt követ el.

2016. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Öhm? Mióta bűncselekmény zuhanyozni? Lány vagyok, nálunk teljesen normális, hogy a tanárnő is ott zuhanyzik, ahol mi, mert nincs más hely. Nem mutogatja magát, nem nézeget minket, semmi, csak zuhanyozik szerencsétlen. Ez még nem bűn...
2016. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%

Komolyan nem értitek...


Nem kell, hogy megerőszakoljon ahhoz, hogy bűncselekményt kövessen el...


Ha meztelenül megjelenik előttetek, veletek zuhanyzik, az már éppen elég ahhoz, hogy kirúgják szerencsés esetben, szerencsétlenben még fel is jelenthetik.


Itt még mindig nem azon van a hangsúly, hogy titeket nem zavar, hanem, hogy ezt nem szabad neki megtennie... Majd ha kicsit idősebbek lesztek megértitek.

2016. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azért nem 10 éves kisgyerekekről van szó, hanem mondjuk középiskolásokról, és mivel nem csinálnak korosztályonként külön öltözőt uszodába, meg wellnessbe, szerintem mint ahogy ott, épp úgy ebben az esetben sincs semmi rosszallni való. Teljesen természetesnek találom.


Az lehet, hogy bűnt követ el, de ki fogja beköpni, ha senkit sem érdekel?!

Ha viszont, ha molesztálná őket, nyilván érdeke lenne a diákoknak, hogy bíróság elé állítsák (de mint írtam, a tanár is diszkrét lenne). És ez az eset egy uszodában vagy egy wellnessben is megtörténhet.

2016. jún. 26. 20:35
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ötös!
2016. jún. 26. 20:36
 9/20 A kérdező kommentje:
És egyébként is miből gondolod, hogy én gyerek vagyok?
2016. jún. 26. 20:38
 10/20 A kérdező kommentje:

Itt az idézet az előző kommentemhez:

"Majd ha kicsit idősebbek lesztek megértitek."

2016. jún. 26. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!