Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már veletek, hogy...

Fiúk! Volt már veletek, hogy pl. osztálykiránduláson, ha közös zuhanyzó volt, bejött a tanár úr is veletek zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Vagy táborban, hasonló helyeken egy felügyelő vagy mi, szóval felnőtt bement hozzátok?


(Az a téma szerintem már kimerült, hogy fiúk szégyenlősek-e egymás előtt közös zuhanyzóban.)



2016. jún. 26. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

A stílusod, az írásmódod, és a szűk látóköröd miatt gondolom, hogy egy gimis srác lehetsz.

És hiába írom le még egyszer ugyan azt, nem fogod megérteni. Nem azért, mert nem vagy rá képes, hanem, mert nem vagy hajlandó figyelni.

2016. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jól van, hát nem is akartalak becsapni. Köszönöm, hogy elmondtad a véleményed és várom a további válaszokat! :)
2016. jún. 26. 20:54
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem bűncselekmény. Ugyanolyan neműekről van szó, nem a lányok közé megy be zuhanyozni a tanár úr, az már nyilván más lenne. De így, azonos neműek között szerintem az ég világon semmi gond nincs ezzel. Attól még, mert a gimisek nem felnőttek, azért nem is kisgyerekek, nem okoz semmi problémát nekik. Meg különben se magát mutogatja a tanár, ahogy nem is más fiúkat nézeget. Nyilván neki is le kell zuhanyozni, és nincs rá külön hely. Én is zuhanyoztam már egyszerre volt tanárnőmmel, és volt gimis osztálytársnőimmel is előfordult osztálykiránduláson, hogy pont az egyik tanárnő is akkor zuhanyzott, amikor ők. Ez szerintem akkora semmiség, hogy fölösleges még foglalkozni is vele.
2016. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
57%

Nem ciki az téleg.

Engem a tanarúr 7dikben látott boxerben amikor épp öltöztem le mert en boxerben alszok.pont ált a farkam. Akor mindenki boxerben volt

2016. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Rozsda~RUST ***** válasza:
100%
Öltözésnél a tanárunk a kisszobába falnak fordult és letolta a gatyát , öltözött. Épp leszartuk , hogy milyen szőrös a segge , vayy milyen ívben hajlik a farka. Jövőre már hasonló módon öltöztünk a nagyszobába az asszonykákkal. Meg amúgyis , ha elmegyek egy uszodába , egy random vén faszi épp úgy tud szatírkodni , mint a tanárom.
2016. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező csak tán nem egy táboroztatás előtt álló pedagógus,aki fiatal fiúkkal szeretne egy naaaagy közös zuhit?
2016. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem, egy táborozás előtt álló fiatal fiú vagyok
2016. júl. 19. 22:29
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen, persze, diák vagy :D
2016. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
31%
homoszexuális perverz ven pedagogus lehetsz te, ki kéne rugatni teged te beteg allat
2016. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
diák vagyok >:(
2016. júl. 26. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!