Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbuktam a második kresz...

Megbuktam a második kresz vizsgán is, saját hibámon kívül. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Valaki tudna adni valami tanácsot?A második kresz vizsgán is megbuktam,de nem az én hibámból!!Ugyanis belenyúlnak a vizsgádba,rontanak kérdéseket,hogy sokan megbukjanak.Ebből van a pénz.Nekem mondták,de nem akartam elhinni.Bizonyítani meg nem tudom,hogy én nem azt a választ adtam,hanem a másikat.Valakinek valami ötlet?
2016. jún. 27. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Téged átvertek.
2016. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen!!És valószínű,hogy már az elsőn átmentem volna,csak ott a vizsgabiztos nem is hagyta hogy megnézzem mit rontottam.A másodiknál megnéztem és láttam,hogy nem is azt válaszoltam,ami volt válasz.Három kérdésbe is belenyúltak. :(( Eléggé elment a harmadiktól a kedvem így...
2016. jún. 27. 10:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem, azok vertek át, akik szerint manipulálták a gépet.
2016. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mi az, hogy nem hagyhatta, hogy megnézd? Gépen vizsgáztok.. rányomsz az ujjaddal a piros X-re és kidobja a hibákat.


Inkább tanuld meg normálisan, mint hogy másokat hibáztass!

2016. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát hülyeséget ne írj!!Nem vagyok hülye!Csak tudom mit válaszoltam és aztán mit láttam.Ennyi!!
2016. jún. 27. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor most szépen megbeszéltük. És az ötöslottóban is csalnak. Ilyenek ezek, mind. Igaz? :D
2016. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk képzeld ott is csalnak!Külföldön,már le is buktak,ha nem hallottad volna még.Viszont én nem fogom egy idegennek az igazamat bizonygatni,ha nem ìgy történt volna,nyilván nem írom le csak mert unatkozom.AZT REMÉLTEM,HOGY VALAMI ÉRTELMES HOZZÁSZÓL,hogy esetleg vele is történt már ilyen...de hát az emberek sajnos ilyenek,miért nem lepődök meg?!
2016. jún. 30. 04:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Valamit tisztázzunk. Legközelebb írd oda a kérdéshez, milyen választ szeretnél, ha csak neked tetszőt akarsz látni.

A mi válaszaink értelmesek, s biztos vagyok benne, hogy nem történhetett csalás.

És olyan sincs, hogy nem engedték megnézni a válaszokat, mert a rendszer maga lehetővé teszi.

Ott helyben nem tudnak belenyúlni a rendszerbe. Ez teljes képtelenség. Tudom!

2016. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de te vagy nagyon buta vagy,vagy burokban élsz!
2016. jún. 30. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is volt a kérdésed? Ja, hogy adjunk tanácsot. Mire? Arra nem tudunk, hogy a kitalált csalási elméletedet hogyan kellene kiverni a fejedből.

Mondom, hogy teljesen képtelenség. Nem hasamra ütök, nem naív gyerek vagyok, hanem TUDOM. Buta sem nagyon lehetek, legalábbis eddig nem butaságomért fizettek.


De! Tegyük fel, buta vagyok, s csalnak. Tegyük fel, hogy ez lehetséges. Mit tanácsoljak neked. Várj csak! Megvan. Tegyél feljelentést. Nem lesz benne örömöd.

Vizsgázz máshol.


Egy kérdés. Ugyanazon a vizsgán sokan buktak? Vagy csak neked hamisították meg az eredményt?

Őszintén nem tudom, a nevetésről sírjak, vagy a sajnálkozás miatt.

2016. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!