Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját tippmix tipp adó oldal,...

Saját tippmix tipp adó oldal, hogyan, milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok elég régóta foglalkozom sportfogadással , napi sokszor napi 4-5 órát elemezgetek van hogy többet is, utána nézek a csapatoknak , szeretnék egy saját oldalt (facebookon) ahol megoszthatom másoknak is a tippjeimet , lenne napi 1-2 ingyenes tipp is , de főleg pénzért ( nem sok , havi 1-2 ezer ft) adnám a tippeket , szeretném legálisan csinálni , mi kell ehhez? Hogyan működik az adózás ? Mennyi az adó ? stb Kérem csak olyan írjon aki tud normális választ adni a kérdésre .

2016. máj. 13. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem a kutya nem vesz tőled ! Kettő,azt csinálsz ,amit akarsz,ha nagyon bejön,és félsz ,hogy a NAV-nak feltűnik a gyors meggazdagodásod,leadózol 15% adóval.A kutya nem fog háborgatni,legfeljebb az emberek belepusztulnak az irigyságbe.Ennyi !
2016. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem mi értelme van havi 1-2ezerért árulni az elvileg hű de jó tippeket. Többet kereshetsz a tippekkel egy nap. De ma már minden jött ment facebookos tippadó oldalt csinál, úgyhogy nem valószínű, hogy túl nagy sikere lenne.
2016. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért van értelme az 1-2 ezer ft-nak , mert igen én elég jól keresek ezzel , viszont munkaszerűen csinálom , mint leírtam több órát foglalkozok vele naponta , és szeretném mással is megosztani a tippjeimet , viszont az életben semmi nincs ingyen , és 1-2 ezer ft szerintem nagyon jelképes baráti összeg azért amit én adok . Adhatnám ingyen de én utána nézek a csapatoknak / játékosoknak , elemezgetek , foglalkozok vele több órán keresztül ! És természetesen az elején lenne 1-2 ingyenes tipp is az oldalon hogy lássák az emberek hogy jók és többnyire nyerőek a tippjeim .

A másik meg hogy a kutya se venne stb ... azért vannak olyan oldalak ( tudtommal jelenleg 3 van Magyarországon ) ahol ténylegesen segítenek , nem húzzák be a pénzt , és tényleg jó tippeket adnak ! Ilyen oldalt szeretnék én is .

2016. máj. 14. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Legálisan sehogy.
2016. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De vannak oldalak akik adóznak , és legálisan csinálják. Csak sajnos nem tudom hogy hogyan.
2016. máj. 26. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Van értelme 1-2 ezer forintért tippeket adni. Ha felfuttatsz egy oldalt amire összegyűlik mondjuk 10000 like, és a likeolók 1%-a fizet a tippekért, az 100-200 ezer forint havonta. Abból ha 15%-ot leadózól az 85-170 ezer forint. Emellett persze keres a saját tippjeivel is (akár többet is) de legalább van egy fix bevétele.

Érdemes lenne utánajárni, hogy milyen adózási formában lenne ez kedvező számodra, mert ha tényleg jók a tippek akkor simán életképes lehet az oldal.

2016. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!