Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbuktam a második kresz...

Megbuktam a második kresz vizsgán is, saját hibámon kívül. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Valaki tudna adni valami tanácsot?A második kresz vizsgán is megbuktam,de nem az én hibámból!!Ugyanis belenyúlnak a vizsgádba,rontanak kérdéseket,hogy sokan megbukjanak.Ebből van a pénz.Nekem mondták,de nem akartam elhinni.Bizonyítani meg nem tudom,hogy én nem azt a választ adtam,hanem a másikat.Valakinek valami ötlet?
2016. jún. 27. 08:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen sokan.Pl.Most hogy voltam 12emberből senki nem volt először.Nem tudom te mit gondolsz,hogy tényleg unalmamból talàlok ilyet ki???Biztos vannak olyan helyek ahol nem csalnak,de itt igen.Többször nem fogom leírni az biztos.Azért köszi hogy írogattàl,igaz nem hiszed de valamilyen szinten foglalkoztál az üggyel.Igazság szerint azért írtam ki,hogy tudjanak róla az emberek,igaz tudnak is mert engem is figyelmeztettek,de ezt sajnos bizonyítani nem tudom! :((' További szèp estèt! :)))
2016. jún. 30. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!