Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami történt a számítógépeme...

Valami történt a számítógépemen. Újraindítottam, és minden elveszett képek, letöltések, fájlok, és azt írta ki, hogy egy ideiglenes fiókban vagyok és nem férek hozzá a fájljaimhoz, és lépjek ki. Hogyan tudnék kilépni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha még a kategóriát sem találod, ahol ezt kérdezni kell, akkor hívjál hozzáértőt, te ezt így nem tudod megoldani.
2016. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kötözködni könnyű. :) bocsi hogy nem vagyok zseni
2016. jún. 27. 12:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, zseni.

Ahhoz, hogy megtaláld a számítógépek kategóriát.

Amúgy tényleg komolyan írtam, hogy nem tudod megoldani. Törődj bele, és keress szaksegítséget. Ugyanis most még valószínűleg nem veszett el semmi - de, ha bután belenyúlsz, simán elveszhet.

2016. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget
2016. jún. 27. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hanyas win-ed van. 7-esben: start menü, leállítás melletti jobb nyilacska, és felhasználóváltás.


A kategorizálásra rá se ránts. Ha nekem tűnne el mindenem, hirtelen azt se tudnám, milyen hangmagasságban visítsak, nemhogy a kategóriát helyesen lőjem be :-)

2016. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na végre valaki!! sajnos nem,mert win 10-em van...mindent próbáltam már..
2016. jún. 27. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:

MI az a "minden", amit próbáltál? Az újraindítás? És még mi?

Amúgy a registryből kell törölni mindent, ami rád vonatkozik. Na, ezzel lehet úgy tönkretenni a dolgokat, hogy utána már el se indul a Windows.


A másik - kevésbé veszélyes - módszer az lenne, hogy törlöd a profilod. Csakhogy akkor eltűnik az összes dokumentumod, letöltésed, és minden, amit az asztalra tettél. Többek között ezért SEM kell oda túl sok mindent tenni.

2016. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Asztalon nem volt sok minden..de akkor elmagyarázod lépésről lépésre hogy egy géphez nem értő ember is megértse?
2016. jún. 27. 14:14
 9/12 A kérdező kommentje:
próbáltam új fiókot csinálni,kikapcsoltam,vissza,kiléptem
2016. jún. 27. 14:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Az új fiók mit old meg?

Attól még nem kerül elő semmi régi dolog.

Ha nincs szükséged a dokumentumaidra, letöltésekre, könyvjelzőkre és az asztalodra, akkor törölheted a régi profilt, a régi belépési neveddel. Utána új életet kezdhetsz az új fiókoddal ezen a gépen.

Érdemes még egy lemezellenőrzést is lefuttatni.


Ha valamire még szükséged van, akkor előtte lépjél be az új neveddel, keresd meg, ami kell, és mentsd el máshova - DE olyan helyre, ami már nincsen benne a profilban!

2016. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!