Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bolti lopáson kapták a húgomat...

Bolti lopáson kapták a húgomat! A boltban nem kapták el de most hoztak neki egy idézést a rendőrségtől. Elmúlt 18 éves Mit tehet ilyenkor?

Figyelt kérdés
arra értem hogy mit mondjon? hogy oké én voltam adják a büntetést vagy ilyenkor mi a teendő? Fogadjon ügyvédet és ne mondjon semmit? vagy hogy lehet kibújni ez alól? bocsánat! nem kibújni csak hogy enyhébb büntetést kapjon?
2016. jún. 27. 15:40
 1/4 gnoomage ***** válasza:
Sehogy, ha bizonyíték van és tagadja is csak súlyosbítja...
2016. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem tőle hogy miért... azt mondta hogy nem tudja... a rendőrség is valószínű, hogy megfogja akkor és ha azt mondja, hogy nem tudja szerintem kinevetik... és erre mit mondjon?
2016. jún. 27. 16:43
 3/4 gnoomage ***** válasza:
Hát. Ez egy olyan dolog, hogy egy rohadt szerencsétlen módon történt. Ez ilyen hiszti roham szerű figyelemfelhívás, vagy csak nem mondja el az igazat... Bár szerintem indokot nem fognak annyira kérni, ha azt mondja megtetszett vagy nem volt rá pénze úgyis elfogadják.
2016. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérjen ügyvédet, és annak mondja el, hogy mi történt.
2016. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!