Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetést kaphatok a...

Milyen büntetést kaphatok a Digitől hogy széttörtem a dekódert?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pár hete kirúgtak a munkahelyemről, otthon pedig kitéptem a dekódert és szerte széjjel törtem. Hogyan lehet kicseréltetni? Milyen büntetés jár egy ilyen dologért?

2016. jún. 27. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, kifizeted az új dekódert és a beszerelést, kiszállást.
2016. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De tényleg csak ennyi? Az az igazság, hogy rengeteg darabra törtem, még a tetején az a fémlemez is el van szakítva, a belsejéből meg az elején a műanyagból nem maradt szinte semmi. Most is egy nejlonszatyorban van, mert olyan darabos, hogy nem lehet hová tenni.

Egyébként meg hogyan magyarázzam meg a fickóknak, ha kijönnek, hogy hogyan történt az eset?

2016. jún. 27. 21:44
 3/6 PresidentEvil ***** válasza:

"Egyébként meg hogyan magyarázzam meg a fickóknak, ha kijönnek, hogy hogyan történt az eset?"


Egyszerűen közlöd, hogy összetörted, természetesen kifizeted, amit kell és elnézést kérsz. Ez a legegyszerűbb. Valószínűleg hülyének fognak nézni, amiért szétversz egy ilyen eszközt, de egyrészt láttak ők már ennél különbet is, másrészt meg tényleg nem egy értelmiségi megoldás, amit tettél :)

2016. jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem értelmes megoldás, de olykor-olykor nem tudok uralkodni az érzelmeimen.
2016. jún. 28. 00:37
 5/6 A kérdező kommentje:
És a régebbi (darabokra tört) dekóderrel mit kellesz csinálni? Le kell majd adni?
2016. jún. 28. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
legközelebb a tv-t csapd szét a dekóderrel
2016. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!