Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A következő randin ezt közölnö...

A következő randin ezt közölnöm kellene?

Figyelt kérdés
Most először történt velem olyan, hogy egy férfi érdeklődni kezdett irántam, randiztunk, úgy néz ki komolyak a szándékai. De picit félek. Engem 4 és 5 éves koromban műtöttek a bal combomon, ugyanis valami probléma volt, ami miatt sántítottam. Szóval emiatt volt 2 műtétem egy elég nagy felületen. Aminek a hege a mai napig látható, illetve ha hozzáérek érzem hogy ott van. Sajnos ismerek olyan embereket, akiknek ez probléma volt. Úgy gondolom, hogy közölnöm kéne, nehogy meglepetésként érje, ha esetleg összejövünk és lesz valami komoly köztünk. Mert lehet ez zavarná, vagy nem is tudom hogy mondjam... Szóval, emiatt úgy érzem tudnia kell. De ha elmondom lehet rossz néven veszi, hogy ilyesmiket gondolok róla. Mit kéne tennem ?

2016. jún. 27. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy felnőtt embert ez nem zavarja.
2016. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél vele őszinte.. Ha meg ez miatt nem keresi majd a társaságod, akkor nem veszítettél vele sokat, mert biztosan olyan is a csávó :S

Engem pèldául nem érdekelne ha úgy komolyabban èrdeklődnék valaki iránt, de nem lehet mindenki ilyen.

Sok sikert! :)

2016. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem mond azt neki, hogy nem gondolsz/feltételezel róla semmi rosszat de volt már olyan akit ez amit mondani fogok zavart, és mindkettőnknek jobb ha nem ér téged meplepetésként. Aztán mond el amit nekünk is.
2016. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki légy vele őszinte az a legjobb megoldás. Aztán mondd el azt amit érzel iránta és nem lesz semmi baj.
2016. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!