Mi a film címe?

Figyelt kérdés
Egy hete láttam a YouTube-on egy reklámot, ami arról szól hogy egy házaspár és egy férfi szomszédok lesznek, de nem tudtam megnézni a film címét mert testvérem tovább kapcsolta.. Annyit jegyeztem meg belőle hogy a férfit Jimmy-nek hívják, aki megölt 17 embert, és a házaspárnak erről volt egy újságcikke. Ha valaki látta esetleg rajtam kívül és megjegyezte a film címét, legyen szíves írja le. :) Előre is köszi. Rengeteget kutattam utána a neten, de nem találtam meg. Ha jól láttam Bruce Willis játszotta a gyilkos férfit, e ez nem biztos.

2016. jún. 27. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, annyit elfelejtettem leírni hogy valószínűleg a hatvanas években játszódik, mellesleg a MAFIA II Jimmy-jéről mintázták.
2016. jún. 27. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Bérgyilkos a szomszédom(2000) lesz az.
2016. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinmém, 2000-s filmet nem reklámoznának.
2016. jún. 28. 06:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig abban Bruce Willis játszik bérgyilkost, akit Jimmynek hívnak. Nem lehet, hogy valami remake-je lesz a 2000-es verziónak? Vagy esetleg folytatása?

Ja, és még annyit kérdeznék, hogy abban a bizonyos ajánlóban Bruce Willis hogy nézett ki? Úgy mint a Die Hard 5-ben vagy mint a 3-ban?(Csak mert ebből lehet következtetni a film korára is.)

2016. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint a Die Hard 5-ben. Kopasz volt, ha jól emlékszem akkor a trailer-ben inget és egy nadrágot viselt. Nézzétek meg a MAFIA II Jimmy-jét, teljesen rá hasonlít, és mind a kettő ugyan abban az időben játszódik.
2016. jún. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!