Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk is akik...

Zepney kérdése:

Léteznek olyan fiúk is akik szeretik a k-popot, és bizony nem melegek?

Figyelt kérdés

Olyan fiú létezéséről tudok, aki szereti az animét/mangát. Ha ezeket szereti, akkor miért nem szereti a k-popot is? Mármint oké,hogy nem függ össze..meg az is oké,hogy nem biztos hogy kíváncsiak vagytok (most fiúkhoz szólok) fiú együttesekre. Elvégre mit nézzetek rajtuk nem?Maximum a zene.. De rengeteg lány együttes van akiken tudnátok mit nézni. Miért hallgattok annyi Eminemet meg.. Mr.Busta-t meg ilyeneket? :D Mikor ott van RapMonster és sokan mások? Akik rappelnek is valamiről nem pedig csak arról,hogy "apénzembeestélbele' meg 'mutatom a fukkot'? (Tudom,hogy akad egy két értelmes szám is, mert talán egyet hallottam de akkor is)

Nem akartam egyetlen egy Westernpop vagy Mr.Busta rajongót se megbántani. De szerintem nem hazudtam :DD



2016. jún. 28. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán csípem én se lány létemre a k-popot,mert olyan nyivákolós,vagy nem tom.A legtöbb szám pedig japánul/kínaiul van és egy kukkot se értek belőle :D
2016. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1: (palmface)



K = Korea


japánulvagykínaiulvagynemtudom anyám borogass...

2016. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Riley O'Brana válasza:

#1


Tudod nem mindegyik banda nyivákolós. Tény, hogy a koreai lánybandák hangja vékonyabb vagy, hogy is mondjam.

De ezt leszámítva pl. a fiúbandák cseppett sem nyivákolósak.


Ha meg nem érted, amit énekelnek, akkor nézdd meg az adott videót hunsub-bal, ternészetesen, ha van belőle.


A kinaiul/japánul csak azt tudom hozzáfűzni, mint a második válaszoló.

2016. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ajjaj egyfajta háború bontakozik ki itt lassan :D


De hogy legyen releváns válasz is, én nem vagyok meleg és mégis szeretem a kpopot. Sőt a fiúbandákkal sincs bajom, őket is meghallgatom (még a klippet is megnézem). Igazán nem ez teszi az embert...


Szóval nyugodj meg kérdező, van remény, hogy találj ilyen fiút!

2016. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1: Igazából nekem is sok idő kellett mire a lányokat megszoktam. Sokáig eléggé fájt a fülem a hangjuktól. De már észre se veszem :D. Az pedig,hogy nem érted teljesen rendben van hiszen nem vagy Koreai. Ezért vannak a fordítók :D

#4: Tudom tudom, a remény hal meg utoljára.Csak az a baj,hogy egyébként is sokan még nem is hallottak a k-popról így nem egy közkedvelt dolog. Főleg nem a fiuk körében akiket elvakít Mr.Busta meg a többi. Lényegében eléggé elcseszett a mai fiú generáció ,hogy a k-pop csak javíthatna rajtuk.:DD (tudom tudom a lány se sokkal jobb, de vannak kivételek x3)

2016. jún. 28. 13:47
 6/13 anonim válasza:

#4 vagyok


Igazad van, nem közkedvelt dolog a kpop, de ez nem is baj, mert így különlegesebb is. A fiúk között meg tényleg nagyon ritka, én is tudom, hogy különc vagyok. De hát én sok dologban elég különc vagyok, szóval már meg sem lepődök a zenei ízlésemen :D


És sajnos a hasonló lányok is nagyon kevésen vannnak :/

2016. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ha szereted a k-popot akkor már különc vagy. Az ilyen dolgokat sose fogom megérteni.. Jobb is,hogy nem közkedvelt műfaj.Így legalább a k-popperek kis különcök lehetnek*-*
2016. jún. 28. 20:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok.Letámadni egyből nem kell...
2016. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"..Eminemet meg.. Mr.Busta-t meg ilyeneket? :D Mikor ott van RapMonster és sokan mások? Akik rappelnek is valamiről"

Én azt a basztát magasról lesazrom, de remélem nem úgy értetted hogy Eminem szövegei semmitmondóak, mert ideges leszek :)

2016. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kérdező, te miért vagy ilyen ge..buta, hogy Eminemet meg ezt a senkiházi bukstát egy mondatban emlegeted?

rapmonster, te jó ég miez... Eminem cipőjét nem köthetnék be, szedjenek rizst, meg nézzenek animét, nem a sárgáknak van ez a rapszakma.

2016. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!