Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért azt szeretik a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azt szeretik a lányok, aki szemét velük? Aki nem veszi emberszámba, csak használja ameddig kedve van? Normális lányok már nem is léteznek?

Figyelt kérdés

Magamról annyit: Nem vagyok lúzer, gyerek korom óta tele vagyok barátokkal soha nem voltam kiközösítve mindenki szeret...

Többször hozta már úgy a sors hogy meg kellet védjem magam, vagy valaki mást általában sikeresen.. Férfiak között az un. "dominancia ranglétrán" elsők között vagyok akármilyen társaságban..


Még is csajozásból 1-es vagyok.

Én a lehetséges gondokat átvettem, és arra jutottam a probléma velem az, hogy nem vagyok elég szemét a nőkkel, hanem szeretem őket, és inkább törődni szeretnék velük, és szeretetet adni,védeni őket, és a kedvükbe járni a megalázás helyett... A nők viszont azt szeretik arra indulnak be, és az a fiú után érdeklődnek akik szarba se veszik őket mint a kutyával úgy bánnak velük és persze akivel lehet megcsalják... Fel tudom venni én is a bunkó álarcot próbáltam is párszor méghozzá sikerrel tényleg ez kell nekik.... Viszont akkor meg nem adom önmagam, nem léteznek olyan lányok akik nem mazochisták nem is értem ..

Nagyon örülnék, ha jönne végre egy lány aki hozzám való.

Mert most már lassan kezdem azt hinni, hogy ez a világ a mocskoknak lett kitalálva...


2015. okt. 4. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nos én meg elmebetegnek lettem titulálva egy ilyen fajta férfi által,mert beolvastam neki a szemétségei miatt,és túl szókimondó voltam vele szemben.Holott a seggét is kinyaltam konkrétan annó.Azóta sem kezdtem a fajtájával,és őt is gyűlölöm.Nagyra becsülöm azokat az embereket,akiknek a mai világban van szíve,bár én magam sem megyek vele túl sokra.
2015. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Dont worry, be mocsok!
2015. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez pont olyan baromság, mint a "nőknek csak a pénz kell".

A világon több milliárd nő van, vannak köztük számítók, kihasználhatók, normálisak, és minden alkategóriából is sok ezer féle jellem és sors.


Csak mert te nem találtál még megfelelő partnert, nem a nők hibásak, pláne nem azok a rendszerint gyerekkorukban is bántalmazott nők, akik pechükre bántalmazó kapcsolatot fognak ki felnőttként is.

2015. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
jól látod ez a nagy harci helyzet! a kedves romantikus férfiak ideje lejárt.... :(
2015. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Igazad van sajnos,ez kell nekik... :/

Szomorú,de ha nem vagy bunkó,tahó akkor nem kellesz manapság a nőknek...

24/F

2015. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudom, én úgy kiraktam az összest, aki tahó volt akárcsak alkalomszerűen (nyilván nem az első rossz napján), mint a macskát sz...ni.


Összejöttem helyettük egy olyan férfival, akinek az ereje nem a bunkóságban és erőszakban lakik.

2015. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert ilyenek a nők,no comment
2015. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, én eddig minden lánnyal kedves voltam és mégis jó kapcsolatom van azokkal akiket megismertem 22/f
2015. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan itt a kollégám , egy igazi paraszt bunkó, de mindenkivel. Aztán a nők szinte tapadnak rá. Itt vagyok én sose hőbörgök , nem beszélek úgy a másik emberrel mint ő szokott( kb még a kutyámmal sem beszélnék úgy mint ő szokott emberekkel). Szóval hihetetlen de nekem még egy lány sem jött oda beszélgetni, vagy még csak oda köszönni sem mint a kollégámnak szoktak...pff Úgy beszél nőkről a hátuk mögött hogy az valami szörnyű. Szóval ilyenkor persze hogy azért elmegy a normális emberek kedve a nőktől ha ezt látja maga körül, hogy így odavetik magukat a bunkóknak. Nem kéne minden nagyszájjú szófosó gépnek bedőlni lányok, mert rohadt nagyot fogtok csalódni!
2015. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a világban elég sok különböző ember él. Tehát ahogy férfiból is van bunkó és rendes, ugyanez igaz a nőkre is. Az eloszlás lehet más és más. Megtalálni nehéz a másikat.
2015. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!