Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha elrabolnána...

Ti mit tennétek ha elrabolnának titeket?

Figyelt kérdés

Előre szólok, komoly válaszokat kérek, ez nem egy elhülyéskedni való téma sztm...

Nos, rengeteget gondolmodkk ezen.. Mi lenne ha elrabolnának? Persze ez körülményektől függ,és nem lehet elhatározni. De mégis?

Kérdéseim, amire nagyon szeretnék szubjektív/kifejtett válaszokat kapni! :)

-Miről vehetem észre? Lelassul egy kocsi..?

-Mi az amit tennem kell ha látom, hogy valószínűleg elrabolnak? Mit nézzek meg, MIT MONDJAK NEKI(K)?

-Ha már beütött a baj mit tegyek? ( Ha lehet példákat mondjatok. Gondolok itt olyanra hogyha betesznek egy kocsiba akkor...Hogyha megkötöznek akkor..Hogyha molesztálnak akkor..

-Hogyan viselkedjek?

-Milyen jeleket adjak, mert valószínűleg keresni fog a rendőrség (sőt tuti)

Tudom, ez látszólag teljesen őrültség. Őrültség, mert nem tudld mi várhat, ill.nem lehet kiszámítani. És hogy akkor nem tudsz gondolkodni, csak cselekedni.

Nagyon örülten hogy regisztráltam, és hogy NÉVTELENÜL, anonymként feltehetem ezt a kérdést. Ugyanis velem, már megtörtént. Elraboltak, és szörnyűséges dolgok történtek velem. Minden lehető alkalomra szeretnék felkészülni, bár a mai napig nem dolgoztam fel, és a szüleim/családom sem, ami történt.Nem akarom senkinek sem feltenni ezeket a kérdéseket. Miért? A családomnak nem akarom újra felidézni, az embereknek nem akarok róla beszélni, nem akarom hogx tudják. A kifejtett válaszokat előre is köszönöm, sokat segítene.

16 years.



2016. jún. 28. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:

nálam mindig van kés, az egyiket tuti leszúrnám, utána az se érdekel, ha kinyírnak, ha meg kell halni, hát meg kell halni, isten akarata ellen nem ellenkezek, de azelőtt még az egyiküket magammal viszem.

szakértők azt mondják, hogy nem szabad ellenkezni, ha maszkot húznak rád, ne próbáld levenni, mert ha megjegyzed az arcukat, rögtön megölnek, mert később azonosíthatod őket.

2016. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!