Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha valakit TÉNYLEG...

Szerintetek ha valakit TÉNYLEG elrabolnának a földönkívüliek, vagy esetleg kapcsolatba kerülne velük az mit tenne utána?

Figyelt kérdés
Nem a gyakorikérdéseken lakó trollokra és sztorikra, tudatmódosító szerek hatása alatt álló pubertánsokra, csillogó-villogó vámpírokra gondolok, hanem olyan emberekre akikkel tényleg megtörtént valami szokatlan, és azt bizonyítani is tudják. Az én véleményem az, hogy semmiképp nemtárnák azt a nyilvánosság elé, túlságosan félnének. (és főleg nem közösségi oldalakra írogatnák.)
2014. jún. 17. 18:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha valakit elrabolnának az befőttesüvegekben ,formaldehidben úszkálna kicsi darabkákban valahol a Gamma -kvadránsban,a zöldemberkek bolygóján,nem hiszem,hogy azt visszahoznák sztorizni.:D
2014. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező!

Ha valaki valóban tenne fel egy ilyen kérdést valahol, akár a "GyIK"-on, vagy valahol másutt, az hogyan fogadna egy olyan választ, hogy: "Már rengeteg embert elraboltak, közöttük engem is!"

Szerencsére senki nem tesz fel ilyen kérdést, mert, ha én nem hiszek benne, akkor ilyen nincs is!

2014. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Szia! A leírásban odaírtam hogy ,,olyan emberekre gondolok akikkel tényleg megtörtént valami szokatlan, és azt bizonyítani is tudják". Bizonyíték alatt nem a családtagokat, nem a kioperált popsiszondát értem, hanem valódi, kézzelfogható dolgot. Igazából elég ha belegondolsz egy ilyen ember helyzetébe, és az alapján leírod nekünk ide hogy te mit tennél a helyében.
2014. jún. 17. 18:27
 4/35 anonim ***** válasza:

Szerinted ez nem közösségi oldal,ide majd leírják?

Amúgy sem történt ilyesmi,vagy ha történt,nem tudhatjuk,mert nem hozzák vissza. :)

2014. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hali! Neked is mondom, a kérdés az hogy Te mint átlagember ha beleképzeled magad egy esetleges elrablott személy helyébe, akkor mit tennél, kihez fordulnál. Mint egyfajta szerepjáték, érted, például ha én ebben a helyzetben lennék, biztosan tönkretenné az életem és visszahúzódnék a lakásba, introvertálttá tenne.
2014. jún. 17. 18:37
 6/35 anonim ***** válasza:
és honnan veszed, hogy aki azt állítja, hogy elrabolták az hazudik? az itt lévõ szkeptikusok csak azért írnak a gyakorikérdések oldalán, hogy nemet mondjanak mindenre. akit elraboltak azok nem reklámozák naponta egyaz, hogy némelyik azt se tudja mi történt vele a másik pedig az, hogy aki tudja az azokon próbál beszélgetni, akivel hasonló történt vagy segíteni próbál a hozzá hasonlókon. az idegenek nem hiába keresik fel az embereket sokat tudnék mesélni erről .
2014. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akkor leírom mégegyszer konkrétabban, ha így sem érted, nem tudok mit tenni...

Ha valaki valóban tenne fel egy ilyen kérdést valahol, akár a "GyIK"-on, vagy valahol másutt, hogy:"Szerintetek ha valakit TÉNYLEG elrabolnának a földönkívüliek, vagy esetleg kapcsolatba kerülne velük az mit tenne utána?" az hogyan fogadna egy olyan választ, hogy: "Már rengeteg embert elraboltak, közöttük engem is!"

Szerencsére senki nem tesz fel ilyen kérdést, mert, ha én nem hiszek benne, akkor ilyen nincs is!

2014. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Akkor essünk neki mégegyszer, kedves válaszolók: a feladat nem az, hogy eldöntsétek ki mond igazat, és ki nem, hanem annyi lenne hogy ha beleképzeled magad egy, a leírásban szereplő ember helyzetébe, akkor te mit tennél. Semmiféle flamelésre nincs szükség, csupán mint átlagemberek, ha van kedvetek és némi fantáziátok a feladatra, írjátok le, mihez kezdenétek egy esetleges elrablás áldozataként.
2014. jún. 17. 18:47
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Kezdjük ott,hogy többé nem látnám szeretett bolygómat,és az életem se lenne hosszú egy esetleges elrablál esetén.

Mondjuk a Predátorokkal szívesen elmennék,van az a vadászbolygójuk,izgi lehet...:D

2014. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%

Hát... Minden nap análszondáztattak... Horogkeresztes pólójuk volt...

De nagyon jóban voltunk. :)

2014. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!