Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel tudnád jelezni a rokonai...

Mivel tudnád jelezni a rokonaidnak/ismerőseidnek ha elrabolnának, túsz lennél?

Figyelt kérdés

szóval arra gondolok,h.ha pl.felhívna egy rokonod/ismerősöd, de téged éppen fegyverrel rettegésben tartana valaki,aki nem engedné hogy leleplezd..(filmekben szokott ilyen lenni)mit mondanál,hogy rájöjjenek h.bajban vagy?


vagy ugyanez ha pl.valaki becsöngetne hozzád de az ajtó mögött állna a rosszfiú,mit tennél,h.jelezz?


szóval tudnál olyat mondani/tenni amiből tutira rájönnek h.gáz van?


2009. júl. 31. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elkezdenék zavartan beszélni meg úgytenni mintha rosszul lennék és akk utánam néznének...mondjuk az meg rájuk nézve veszélyes....

akk megtanulnánk vmi olyan nyelvet amit egy átlag emberrabló nem tud aztán azon elmondanám nekik....de az se biztos mert biztos rájnnének hogy tutira azt mondtam....

nemtudom...ajánlj valamit :D hátha elrablódok :D

2009. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudnék. Én szerencsére meg tudtam már oldani egy helyzetet, bár nem konkrétan ilyen volt.


Egy telefonhívásból nagyon könnyen tudnék üzenetet adni. Pl. picit búskomor, mogorva hangon beszélnék, utána visszakérdezne anya: baj van? persze, persze! úgy van!

innen már könnyű lenne. anyu tuti így kérdezné, így szokta. De sztem megérezné!

2009. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
még nem tudom én is ezen töröm a fejem.mert pl.mondhatnék olyat h.szia anyu majd csinálj nekem egy kis pacalt/mivel utálom/...:XD de ebből a rosszfiú is egyből vágná szerintem h.utalni próbálok,szóval valami kevésbé feltűnőp kéne...
2009. júl. 31. 19:59
 4/12 A kérdező kommentje:
2.!ez jó!!!igen ha kérdeznek valamit és te félrebeszélsz,ez beválhat.)
2009. júl. 31. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát én inkább a rokonaimnak nem szolnék :D.

De ismerősnek simán... kiabálnék azt asszem lelőnének :P

2009. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
nem kell szöveg....megmondod neki hogy ha kér csinálsz neki teát kimész konyhába visszatérsz egy aranyos kis sodrófával és hátulról megsimogatod vele
2009. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehet még üveggel, mikróval, féltéglával akármi ...csak üssön
2009. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nekem már volt egy esetem. betörő volt a lakásban. nekem azonnal leesett a tantusz mikor beléptem. úgy csináltam, mintha összekeverném a festővel (szinte üres volt a lakás festetlen falakkal). Aztán mondtam főzök kávét, és a bejárati ajtó mellett megáltam (ott volt a riasztó). 4 "risztós" gomb van. Egy a mentőket, egy a rendőröket, egy a tűzoltókat és egy a saját telefonomat riasztja :) Megnyomtam az utolsót és nagyon hangosan (167 Db) megszólalt. A betörő elfutott, de szerintem profin kezeltem a helyzetet. Most végolvasva meglepődtem magamon :O :)
2009. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és még meg kell említenem, hogy az első három nem volt "bekötve" a hatóságokhoz. szval ha megtámad max a szmszédok védenek meg, akik hallják a zajt.
2009. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
semmivel, mert sötétek
2009. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!