Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerettem volna Angliaban...

Szerettem volna Angliaban tobabbtanulni, elorehozott emelt erettsegit is csinaltam 80%-ra, illetve felsofoku nyekvvizsgam is van es az IELTS nyelvvizsgara keszultem de kilepett az EU-bol az orszag, eselytelen igy mar?

Figyelt kérdés
ösztondijja akartam kimenni vagy olyan diakhitellel amit nem kell visszafizetni.Errol a ket lehetosegrol tudtam,de igy mint international student gondolom csak penzert tudnek menni vagy sehogy
2016. jún. 28. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem léptek ki az EU-ból! Tessék figyelmesebben olvasni a híreket!
2016. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz,meg nem vegleges.Akkor ugy kerdezem,erdemes most tovabbtanulni Angliaban? Jelentkzzek jovore?
2016. jún. 28. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt most még senki se tudja megmondani.

Az ésszel szembe mennek, visszacsinálnák az egészet, kérdés, hogy melyik politikus fogja fölvállalni nálunk, hogy sztornózza a dolgot és ezáltal elvágja a saját politikai karrierjét. Szerintem egyik sem lesz elég tökös.

Gyanítom, hogy elindítják a folyamatot és valahogy szépen lassan megpróbálnak kihátrálni belőle, viszont jelentősen veszítenek a pozíciójukból. A többi ország meg kárörvendően fogja fúrni őket.

Az tuti, hogy baromira megszívja mindenki.

Szerintem ha jövőre akarsz menni, akkor jelentkezz, reméljük, hogy aki már kint van, azt nem szívatják meg.

2016. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Èrtem,vegul ugy dontottem hogy nem megyek kulfoldre tovabbtanulni,tul bonyolult es nem biztonsagos.Magyarorszagon elvegzem inkabb az egyetemet es majd dolgozni megyek ki.Ez egy biztonsagosabb ut szerintem.
2016. jún. 28. 11:08
 5/5 anonim válasza:
Szerintem inkább próbáld meg, hogy mindezek ellenére külföldre jelentkezel. Én otthon végeztem el a bsc-met mscre meg kijöttem, és ezerszer jobb az oktatási rendszer mint nálunk. Már bánom, hogy otthon csináltam a bsc-met. Jó itt is vannak, egyetem és egyetem között különbségek, mint otthon is, de jobban megéri szerintem ha megpróbálod. Valamint az biztosnak tűnik, hogy a kilépési folyamat legalább 2 évig fog tartani, és ez idő alatt UKre érvényes uniós szabályozások megmaradnak. Így, hogy ha jövőre felvételizel szerintem nem lehetetlen.
2016. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!