Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » IELTS nyelvvizsgán 7 pontot...

IELTS nyelvvizsgán 7 pontot elérni?

Figyelt kérdés
Most vagyok B2-es szinten, nyelvtant könnyen megértem, szóval mennyit kéne gyakorolnom, hogy elérjek 7 pontot a vizsgán? És egyedül lehetséges lenne, vagy hol lehet felkészítő kurzusra menni?

2016. jún. 24. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én B2-es szintről egy év alatt vittem fel a tudásomat C1-esre, amiből végül "csak" 7,5 pont jött össze, mert a szóbeli részt kicsit túlizgultam. Én mindenképp egy magántanárt javasolnék, mivel sokkal hatékonyabban lehet taunlni, mint nyelviskolában vagy önállóan. Van Cambridge-es IELTS-felkészítő könyv több szintnek megfelelően is, ami főleg szókincset és a szóbeli kommunikációt fejleszti. Nekem nagyon bevált. És persze a mindig általános jótanács: nézz annyi sorozatot és filmet angolul angol felirattal, amennyit csak tudsz (nem hiszi el az ember, hogy milyen szinten javítja a passzív tudást, azaz leginkább a beszédértést + tudat alatt a nyelvtanodat is javítja)
2016. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Opciók közt a kurzus pont ezért volt az utolsó. Filmnézés alapból jelen van már, de a könyvet hol lehet megvenni/elérni?
2016. jún. 25. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én anno a Libriben vettem meg a vocabulary-s könyvet. Most sajnos nem tudom, hogy lehet-e ott kapni. Esetleg Amazont ajánlanám még, de ott általában a szállítás eléggé drága.

2016. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!