Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha annak idején...

Szerintetek ha annak idején nem jelenik meg a kereszténység, hol tartana a világ? Jobb lenne vagy rosszabb? Miért?

Figyelt kérdés

2016. jún. 28. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jelent volna meg a kereszténység, az iszlám elterjedt volna Európában is.
2016. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Ha a kereszténység nem jelent volna meg, talán az iszlám sem létezne (a mai formájában biztosan nem), lévén ~600 évvel Jézus után jött létre és a kereszténység is hatott rá.
2016. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne.Magyarországot több évszázadnyi feudalizmustól megmentette volna.
2016. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem vallástól függ, hanem az embertől, vagyis inkább a neveltetéstől szvsz. Kereszténységhez nagyon sok vér tapadt, és nem vagyok benne biztos hogy jobb lenne mint a keleti tanítások, amiben sokkal több igazság van. Keleten minden másképp van, ott le lehet szűrni milyen lett volna ha ... Japán szerintem tökéletes példa. A kérdésed nem gyakori kérdés, hanem nagyon jó :)
2016. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!