Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak segítőkész fiatalok ma...

Vannak segítőkész fiatalok ma Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül fogalmaztam ilyen radikálisan,ugyanis tapasztalataim szerint kevés a segítőkész fiatal Budapesten.(18-40-ig terjedő korosztályra gondolok.)Én eddig találkoztam mindenféle hátsó szándékkal,és sajnos csak évekkel később jöttem rá,hogy nem volt az illetőkben semmiféle segítő szándék.Konkrétan az egyik régi gimnáziumi osztálytársamra,illetve több magánrendelős pszichológusra,és főként pszichiáterre gondolok.Na és persze az anyámra.A három testvérem "tiszta sor",nekik eszük ágában sem volt "segíteni" rajtam.A kisebbik húgomat megértem, éveken át ocsmányságokat szórtam a fejére.(nagyon szenvedtem/szenvedek egy mentális problémától,ami a másik nemmel hozható összefüggésbe)Ja,41/F.Szóval,olyan súlyossá vált az állapotom már 26 éves koromra(21 évesen alakult ki),hogy maga a mozgás is problémát jelentett/jelent.Szóval,csak érdeklődni szeretnék,hogy vannak-e ilyen fiatalok,akik ezt az oldalt hébe-hóba felkeresik?

2016. jún. 28. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek, mindenki utál téged és rosszat akar neked. Sajnálom, ez van.
2016. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére van egy levelezőbarátom vidéken,akinek a leveleiből mindig sokat tanulok,de az egy "virtuális" kapcsolat.Jó lenne néha beszélgetni csak egy fele olyan értelmes emberrel,mint amilyen ő,de testközelből.SZÓVAL a tudomásomra jutott,hogy nem csak ez a velejéig hazug világ létezik,amiben a legtöbben élnek,hanem van egy rejtettebb is.Én ott érezném jól magam.Különben meg a "mennyiség uralma" nagyon megtévesztő.Csak a hús tömege.
2016. jún. 28. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak, a18-40-en kívül eső tartományban (is).

És te kinek és mit segítesz?

2016. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A Családom se akar rosszat nekem,csak nagyon el vannak foglalva ezzel a "világgal".

A Pszichiátriáról csak ennyit:Egy hipotézisre építve vannak forgalomban pszichiátriai gyógyszerek,amely feltevést a mai napig nem sikerült bizonyítani.És ezt elhallgatják a páciens ember elől.

2016. jún. 28. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
jól van nem kell szendi semmiféle szirszart. De nem feleltél: te kinek segítesz?
2016. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annak,aki kéri.
2016. jún. 28. 17:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a benyomása az embernek,hogy az internetet azért találták fel,hogy a mentálisan már alaposan legyengített embereket végleg tönkretegyék.
2016. jún. 29. 17:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Most visszavonnám az egész kérdéskiírást,ha lehetne,különös tekintettel a fő kérdésre.Nyilván a segítőkészség nem egy ilyen súlyos problémára vonatkozik elsősorban,hanem "átlagos" dolgokra.Az meg,hogy mi zajlik a pszichiátriai magánrendelőkben,már egy teljesen más kérdés.Egyébként a hatalmi ösztönök kiélése a mentálisan legyengült embereken.De hát ilyen az egész "szellemi elit".
2016. jún. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!