Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol van megbízható...

Budapesten hol van megbízható és segítőkész férfi ruhát árusító bolt?

Figyelt kérdés

Üdv!

vidéki vagyok és itt nem igazán ismerik a divatot stb.

Max 10.000-rn lehetünk a városban szóval tényleg nem egy nagy hely...

A lényeg, hogy felmennék Pestre és szeretnék venni egy öltönyt magamnak illetve egy normális frizura sem lenne rossz...

Elég komoly felfogású vagyok és ha kiöltözöm, szeretnék nagyon eredeti maradni pl.: nyakkendő helyett kipróbálnám a kravátlit stb.

A lényeg, hogy lehet, hogy nem most hanem 1-2 év de akkor legkésőbb és ha tudnátok mondani néhány helyet, örülnék neki egyébként a keleti pályaudvar környékén kellene. Elég fontos szempont lenne, hogy ne nagyon drágában gondolkodjatok,mert kereset nélkül elég nehéz lenne( most vagyok 16).


Előre is nagyon szépen köszönöm!



2015. júl. 20. 00:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Ó igen és azt még leírom, hogy azért sem egyből most,mert még jelenleg átalakulóban van a testem stb. maximum 1-3 cm növekedés még lesz talán viszont most kezdtem el leadni a kilókat szóval kell még egy kis idő...
2015. júl. 20. 00:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem kell ahhoz kravátli h eredeti legyél. Mindössze vegyél jó méretet a ruhákból ésha mégis ki akarsz tűnni, akkor egy klassz nyakkendő is jó lesz. Én most vagyok 17,és már egyáltalán nem növök, szóval én vettem két öltönyt magamnak. Mivel sok diáktársamon nagyon rosszul néz ki, ezért én könnyen kitűnök, mert egyszerűen a megfelelő méretet vettem. Az öltönyöket leértékelve vettem, így sikerült az egyiket 10e ft alatti, a másikat 15e ftért vennem, viszont ilyen olcsón csak a tescóban találtam :) 10e városban én el tudom képzelni h legyen szabó, hívd fel hátha nem csinálja drágán a ruhákat. Sajnos én bp másik felén élek így arról nem tudok semmit h hol vannak olcsóbb boltok a közelben:/
2015. júl. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!