Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg egyedül vagyok?...

Tényleg egyedül vagyok? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Dancsó Péterről lenne szó, mikor a Kis Vuk-ról, vagy az Álom.net-ről csinált kritikát, akkor a haja szerintem jobb volt mint most, ki van még így?

2016. jún. 29. 13:07
 1/3 anonim válasza:
Én! Szerintem az akkori kritikái is jobbak voltak. Én emiatt a teljes stílusváltás miatt iratkoztam le.
2016. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van mindkettőtöknek.
2016. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is csak a régi videóit nézem mindig, 2 éve kezdte el ezt az erőltető beszédstílust,akkor kezdett el csúszni a lejtőn, mikor külföldi rossz filmeket kritizált (lásd birdemic, már itt is látszik rajta, hogy nem olyan, mint pl az Álom.Net-nél), utána jött a szakszerűen, ami még lejjebb vitte a színvonalat, majd mostmár elkezdett ilyen undorító kérdezz felelek, és Sharknado szerű videókat csinálni, nekem itt ásta el magát az ember. Most meg már, egyértelműen látszik, hogy a lányoknak csinálja a videókat, nézzétek meg pl a ,,Hány dinoszauruszt bír még el a wellhello" című videóban a tányéros jelenetet az elején, az összes videója mostmár tele van ilyenekkel, de ebben még a humort sem találom.. Remélem talál magának egy nőt, és abbahagyja ezt a baromságot..

Egyébként, akkor még a hangja is más volt, egyszerűen sokkal jobb volt, minden téren (bár még most is tudna jó videókat csinálni, dehát eladta magát)

2016. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!