Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyedül edzeni. (? ) részlet:lent

Egyedül edzeni. (? ) részlet:lent

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

173centi vagyok,és 72 kilós lány.elég elszomorító :(

leszeretnék fogyni 60kilóra vagy 55re,mert én 2 éve még annyi voltam,de sajnos a rossz életmóddal felhíztam.

Régen nagyon sokat sportoltam,akkor minden okés volt,két évre leálltam mindennel.

Itthon szeretnék edzeni.

Van szobabicikli és nagyon sok edző eszköz,még ketlebell-t szeretnék beszerezni meg pár súlyzót és minden jó.

Mindennap futnék,amit mostanában is nagyon ritkán csinálok.és utána pedig edzeni szeretnék.

Nem vagyok megelédedve a testemmel,csak a mellemmel és a fenekemmel.

A vádlim túl nagy,vastag, a combom detto.ű

A csípőmön ilyen kis "oldal hájacska" van:(

A hasam nagyon nagy,fúj.

Ezeken szeretnék változtatni.

Tudnátok segíteni? BÁRMI kell beszerzem,akármi.

A kezemet tudom magamtól fejleszteni,mivel van box zsák,kesztyű,stb. és súlyok,de ahoz is jöhetnek még tervek.szóval az EGÉSZ testre!

és még az lenne a kérdésem,h ha mellizom gyakorlatokat csinálok,akkor nagyobb lesz a mellem?

szóval visszatérve. SZERETNÉK VALAMI NAGYON JÓ EGÉSZ HÉTRE VALÓ EDZÉSTERVET.KB 1-1,5 ÓRÁRA.

akár ÉTRENDET is elfogadok.de ugy van hogy reggel fél5kor kelek.iskolába járok,fél4re vagyok itthon.

szóval erre az életmódra.

Esetleg ez a rezegtetés bevállik? ezek az övek?

és a test tekercsélés?

MINDENRE KIVÁNCSI VAGYOK

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM.! minden tippet,tanácsot,módszert elfogadok,nagyon szeretnék újra 55kiló lenni.

Előre is köszönöm! :)



2015. jan. 3. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula. alapismeretek tanulmányozzad át őket.
2015. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kellene kezdeni mindenekelőtt, hogy a "szemét" kaját kiveszed az étrendedből, ugyanis a kaja a kulcsfontosságú, aztán az edzés.

Cukros ételek, üdítők, édességek, fehér lisztes dolgok, zsíros kaják fogyasztásának mellőzése.

Tiszta, lassú felszívódású szénhidrátokat iktass be az étkezésedbe: rizs, krumpli, esetleg néha teljes kiőrlésű tészta. A mennyiséget neked kell kitapasztalni, hogy mennyitől fogysz. Mivel suliba jársz, alternatíva lehet még a teljes kiőrlésű kenyér, de valami normális. Az a lényeg hogy amit eszel annak legyél tudatában a szénhidrát és zsír tartalmával, írd és figyeld hogy fogysz e. Zöldségeket lehet enni, spenót, saláta, brokkoli például nagyon jó, gyümölcsöket hanyagold szintén, ezek is tele vannak cukorral, néha megengedhető azért hogy ne bolonduljon meg az ember.

A mozgás, hát heti 4-6 alkalommal végzett futó, bicikliző gyakorlat + heti 2-3 nap kedved szerint összeválogatott súlyzós edzés.

Az övek , meg rezegtetés, meg tekercselés szerintem hülyeség, helyes étrenddel és mozgással eredményesebb leszel, és egészségesebb is.

Ha valaki hülyeséget talált abban amit írtam, javítson ki, én így csináltam, és egész jól sikerült.

21F

2015. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja és húsok: hal, csirke.

Suliba csirkéből pástétomot készíteni, egész jó kaja.

2015. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én is egyedül kondizom, és sokkal jobban oda tudok figyelni és koncentrálni, arról nem is szólva, h már megszoktam, h egyedül edzek, szóval nem is igényelek edzőtársat, lehet idegesítene már.

A youtube tele van edzés vidikkel, jó pár magyar is van köztük, szerintem onnan is érdemes nézegetni, pláne ha otthon edzel.

Sok sikert!

21/f

2015. jan. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kaja a legfontosabb tényező egy fogyokúránál. Tehát kezdj kevesebb cukrot, Sót, fűszereket enni, egyél magas fehérje, rost tartalmú kajákat ( csirkemell, saláták, néhány gyümölcs.) Mellesleg figyelj oda a kalória bevitelre, vannak kalória indexek amik pontosan leírják hogy mennyit kell bevinned a fogyáshoz.

A sport is egy elég meghatározó tényező ugyhogy tényleg jól tennéd ha csinálnál. Nem mindig kell súlyokat venned, sőt ha csak fogyni akarsz nincs is rá szükség. Vannak gyakorlatok az interneten ezekre "otthoni edzés" néven, keress rá.

Ha gyorsítani szeretnéd a folyamatot vegyél folyékony l-karnitint, energiát ad és égeti a zsírt, bármelyik sportboltban megtalálod.

Sok szerencsét, ha van kérdés írj.

2020. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!