Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Patai...

Mi a véleményetek Patai Annáról? Szerintetek hogy néz ki? Hogy énekel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi korában, a Megasztáros időszakban még cuki volt, de mostanára egy hülye p*csa lett. A hangja átlagos, nem rossz, de nem is kiemelkedő. Az a baj, hogy elég szar dalokat írnak neki
2016. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ahogy az előző mondja átlagos hang ... beképzeltnek tűnik és ahogy hallottam színészi pályára készül
2016. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem jó hangja van, de nem olyan hűha, de nagyon nagyon szépen énekel. Nekem a mostani új dalai annyira nem tetszenek, de a Fiatal a szíved, Sosem volt, ezek a pàr éves dalok tetszettek. Amúgy szerintem kedves lány, meg fontos számára a család meg a tanulást sem hanyagolja el, úgy látszik, jól beosztja az ideét.

Nekem nincs bajom azzal, hogy elég felnőttes lett a külsője, de szerintem azért pl néha túl hosszúak a körmei és túlságosan erős a sminkje a korához képest.

2016. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából nem tudom eldönteni,hogy pozitív,vagy negatív róla a véleményem.

Nem ismerem személyesen,így szerintem eléggé felszínes véleményt tudok róla mondani.

Pici korában nagyon cuki volt és a korához képest tényleg szépen énekelt. Egy őszinte kislányt még nem tud rossz irányba befolyásolni a hírnév.

Aztán sorra jöttek az új dalai. Nem mondom,hogy rossz irányba ment,de pl. nekem a "Ha fiatal a szíved" c. dal nagyon tetszett az eredeti verziójában,de a klip már teljesen el lett torzítva és ez nekem pl. egyáltalán nem tetszett.

A legújabb dalai közül a "Colors" már sokkal jobban tetszett.

Nincs csúnya hangja,de mivel én teljesen más hangképzést tanulok, átlagosnak tartom,nem túl kiemelkedőnek. Még nem Radics Gigi,akinek már 15 évesen elképesztő hangterjedelme volt.

Szerintem a személyisége abszolút pozitív: szereti a családját,elmondása szerint nem jár bulizni,hisz Istenben. Nagyon remélem hogy később is ilyen marad és nem változtatja meg a növekvő hírneve.

2016. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Wikipédián,Starity-n - foglalkozás: színésznő,énekesnő.

Túl nagy szavak egy 17 éves lányra,aki még be sem fejezte az iskoláit.

Nem lenne ennyi klippje és nem játszhatott volna színdarabokban,ha a szülei annak idején nem viszik el a Megasztárba és nem ismerik meg a "cuki Pannikát".

Ez csak az én véleményem:

Szerintem ha több eszük lett volna az embereknek,Horváth Alexandrát juttatták volna tovább,aki már pici korától kezdve szebben képezte a hangokat,Annácska meg szimplán a cukiságával és a hajlítgatásaival előzte meg.

Amióta énektanárhoz jár,meg színészkedik ,való igaz,hogy szebben énekel,de nincs különlegesen szép hangja.

Macskafogó? Mary Poppins? Egyikben sem volt nagy szám az alakítása. Nem affektálni kéne,hanem ELŐADNI a szerepét!

Nagyon vastagon sminkeli magát,ami nem is lenne olyan nagy baj,de az a ciki,hogy azt hiszi,ettől sokkal szexibb lessz... Mit akar? Még csak 17 éves! Arra,hogy Magyarország bombanője legyen,még ráér pár évet várnia!

És ha fel is veszik a hőn áhított egyetemre,ahová be akar kerülni /színművészeti/ ,nem a kivételes tehetsége,hanem a hírneve miatt fog bekerülni.

Nem utálom Annát,nem vagyok ellene,vannak dalai,amiket kifejezetten szeretek,de ez a pár dolog benne nagyon irritál.

2016. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!