Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha valakivel...

Mit csináljak ha valakivel ugyanaz a becenevem és ő ezért piszkál?

Figyelt kérdés
Elkezdtem írni egy oldalt, ami becenévvel működik, vagyis az is lehet. Nem szerettem volna a saját becenevemet használni, ezért megkértem pár embert, hogy segítsen kitalálni egyet. Lett egy nagyon szuper, de valaki oda kommentelte, hogy ez a becenév máshoz kötődik és biztos nem én vagyok az. Utána jártam, hogy miről beszél és rájöttem, hogy ő is ezt a becenevet használja, de nem az oldalán és nem is a közösségi portál profilján, ez csak ilyen már szinte "titkosított" beceneve. Most mit tegyek? Több ember több napnyi munkájába telt, hogy nekem ezt (az egy szavas) becenevet kitaláljuk és nekem tetszik is, ráadásul a saját nevemből és abból a témából jön amivel foglalkozok. Mit kéne csinálnom? Megváltoztatni nem szeretném, de az írásán se tudok változtatni, mivel ha angolul levesznek róla pár betűt csúnya szó lesz belőle, és én angolul szeretném csinálni. Mi legyen?

2016. júl. 1. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd oda a végére, hogy ka vagy ke, vagy valami számokat a végére, nem egészen értem, most mi ez, hogy akkor ez a gyerek egy másik oldalon használja ugyanezt a nevet? Szerintem lehet két különböző weboldalon ugyanolyan felhasználónév. Vagy le van ez védetve, valami híres emberé? Mert ha nincsen levédetve szerintem használjad nyugodtan. Mert amúgy meg beceneveket nem lehet kisajátítani; hogy ilyen rossz értelemben vett gyerekes stílussal, hogy : "Júúj, téged már nem hívhatnak így, mert engem már így hívnaak!" Mert ez azért szánalmas, hát hány olyan ember van a Világban, akinek ugyanaz akár a teljes neve, vagy csak a kereszt, v csak a vezeték, v csak a beceneve? Ne törődjél vele, ha nincs levédetve, vagy nem köthető igazán csak egy adott híresemberhez, nyugodtan használd.
2016. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most megnyugodtam. :)
2016. júl. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!