Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem bírom a nyarat?

Kisribizli kérdése:

Miért nem bírom a nyarat?

Figyelt kérdés

Utálom nézni a képeket instagrammon és facebookon, hogy valaki a horvát tenger parton, meg a balatonon van.

Én egész nap itthon vagyok, anya nem enged ki, (igaza van, mert kint 40 fok van)

és nem mehetek nyaralni sem, bizonyos okok miatt.

Nincs egy barátom sem, nem tudok kihez hozzászólni sem.

Mit kezdjek magammal?

Mindenki kint van, ők valahogy tűrik a meleget.

És az anyukájuk kiengedi őket.

Már tavaly nyáron is ez volt.

Itthon voltam, és lestem ki a fejemből a kanapén.

Valaki tudna rajtam segíteni?

Utálom, ha valaki elmegy máshova, ahol jól érzi magát, én meg itthon vagyok, mert nem engednek el sehova.



2016. júl. 1. 18:12
 1/3 A kérdező kommentje:
13/L
2016. júl. 1. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:
El is mondtad, hogy miért nem "bírod" a nyarat. Értesd meg anyukáddal, hogy igenis kiengedhet, más is túléli. Ha rendesen iszol és nem vagy olyan sokat a napon, akkor semmi baj nem lesz. A Balaton partján is lehet árnyékban lenni, illetve ha sok, akkor van lehetőség árnyékba húzódni.
2016. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de éppen ez az, hogy nem mehetek sehova, mert nincs kivel, és nincs lehetőségem.

Barátaim nincsenek, félek a külvilágtól, mert csak rossz emlékeim vannak róla.

Csak a kertbe merek kimenni, mert félek, hogy átélem ugyanazt amit akkor éltem át amióta elkezdtem félni az emberektől.

De ez már más téma.

Szóval nincs érteome elmenni itthonról, de nem aoarok itthon tespedni.

2016. júl. 1. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!