Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Főleg emosok! Vélemény?

Főleg emosok! Vélemény?

Figyelt kérdés
Emós vagyok, de nem mind tartanak "igazi" emonak, mert: a hajam kb a derekamig ér, természetes színe van (mármint nem festettem meg stb), és van egy kicsi fél oldalas szembe lógó frufum. Ezen kívül nincs piercingem csak fülcsim, de az is csak "rendes". Na szóval például ezek miatt sokan (néha emosok is...) leszólnak, hogy nem vagyok "igazi" emo. Én nem nézem le, ha másnak van piercingje, nem utálom, csak magamnak nem szeretnék, a hajamat meg úgy szeretem ahogy van, de szeretnék véleményeket. Tényleg nem lennék "igazi" emo?

2016. júl. 2. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok emo, de szerintem az irreleváns, hogy igazi emo vagy-e. Te önmagad legyél, és érezzed magadat jól a bőrödben. Ja meg hát " légy büszke, hogy valódinak születtél" -énekelte a Freddie az eurovíziós dalában:) Ja de amúgy úgy érezd magad jól a bőrödben, hogy mások miatt sose változz , másmindenkinek úgyse tudsz megfelelni, önmagadnak sokkal egyszerűbb, és szeressed magad, mert az jó!:) De ha meg valami neked nem tetszik saját magadon, hát akkor változtass rajta, de ne külső nyomásra, kivéve, ha pl rosszindulatú lennél, mert akkor szerintem jó lenne változni, de szerintem a kinézeti stílusoddal nem tudsz ártani másoknak, ők se tudjanak már neked! Hát szerintem fogadjanak el, hogy te olyan vagy, amilyen, és kicsit másmilyen , mint az átlag:)
2016. júl. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy igazi emo. Az igazi emoknak tépett (fekete!!!) haja van, csíkos kesztyűje, színes tornacipője és legalább 1 piercingje.


XDD Üdv (egy barna tépetthajú, oldalfrufrus alak aki bandáspólóban jár fehér tornacsukában és chopint hallgat)


De komolyan. Most hova kategorizálják már magukat az emberek. Tele van a kezetek cédulával és mikor jártok az utcán: "Ez emo, az hippi, az páwa, az suttyó, az motoros fa*szagyerek, az egy csöves...satöbbi, blablabla"

Miért? Erre semmi szükség, mert "Ez ember, az ember, az is ember, ez is ember, az is ember, de klassz a motorja, ez az ember meg miért került az utcára...?"

Jobb, nem? Te nem vagy emo, de erre nincs is semmi szükség :)

2016. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs kobe vesve h milyennek kell lennie egy emonak. Regebben en is annak tartottam magam, pedig nekem is barna termeszetes hajam volt, tepett frufruval, de nem hordtam soha ilyenolyan kesztyuket vagy tul sok sminket soha nem volt tetkom, piercingem is csak most lett nem reg, de mar reg tulleptem az "emo" korszakomon. Regebbi barataim szerint az emo egy stilus, de nem csak az emo aki egytol egyig pontrol pontra megfelel ennek a stilusnak. Merthogy az emo egy eleterzes, vagy egy olyan eletstilus, amit az ember belulrol erez.

En ugy ereztem emo vagyok, akkoriban olyan kozossegekbe is jartam, es velem egesz befogadoak voltak, pedig egyszeru minosegi ferfi borcipot hordtam, fekete farmert, bandas poloval, egy vagy ket kabalakarkotot, es csak a szemem also vizvonalat huztam ki szemceruzaval. Semmi tulzasba vitt smink vagy ilyesmi. Persze volt egy kulon tomorult "emo banda", amolyan "nepszerubb bagazs", fekrte haj otezer karkoto kesztyu fekete fekete cuccok fiuk labyok feketere sminkelve piercinggel meg mindennel. De el voltak szallva maguktol, nem tartottak ossze, es ahogy en tudom, nem vittek valami sokra. Legalabbis a legtobben. Mi, a kis osszetartobb "emo bagazs", meg a mai napig beszelgetunk, atsegitettuk egymast a nehezebb idoszakokon, van aki megtartotta az "emosagat", van aki nem. De joban maradtunk. En azota leginkabb a hippikhez sorolnam magam, de jol mondta a kettes valaszolo, mi szukseg erre? Ugyanugy joban vagyok rockerekkel, emokkal, pawakkal, szoke plazacicakkal, akik mind kulsosegekre adnak es be akarjak magukat sorolni valahova, de a felszin alatt emberek, sot rendes emberek. Neha meg ossze is jarunk nehanyan, igy vegyesen, es nem erdekel minket, jol erezzuk magunkat, jol megertjuk egymast. Mi ez a csoportositgatas hogy ez emo az rocker ez hippi az stb. Szovala mi tarsasagunkban is van emo akit a "tobbi emo" kicsit kinez amiert neha osszejar velunk.

A lenyeg, hogy ha emonak erzed magad az vagy. Jo persze hiaba mondanam en, a szivarvany minden szineben pompazva, borkarkotokkel, fonott hajjal hogy emo vagyok. De nem is tennem mert mar nem vagyok az. :D De remelem erted. A kulsosegeket el kell dobni. Ha emonak erzed magad az vagy. Aki meg emo es igy nem fogad el az egy nagykepu balf@$z akibol par ev mulva nem lesz semmi. Keress olyan bandat akik elfogadnak ugy ahogy vagy. Emonak. Olyan emonak amilyen vagy, es nem szolnak bele abba h milyen legy.

Nehogymar emiatt kilovesd az arcod vagy tetovalj valamit magadra. :000 A hajadat se kell befestened. Csak ha te akarod. :)


19/l

2016. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :)
2016. júl. 2. 18:54
 5/8 anonim válasza:
2016. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%

Szia.:)

Nem vagy emo. Legalább is nem tudhatom de csak annyit mondok hogy az emo egy életérzés nem csak külsőben alapszik meg. Az emo az emotional szóból ered ami azt jelenti hogy érzelmes. Az emok akik érzékenyebbek az átlagnál, konnyebben magukraveszik a dolgokat\sírják el magukat és többet elmélkednek az élet nagyobb dolgain mint az átlag embrek. A külsejükkel csak lázadnak az emberek nemtörődömöttsége ellen. Mint minden stílusnak meg van a kinézete, megnyilvánulása ennek is. Ha csak külsőre vagy "emo" akkor nem vagy emo maximum scene ami egx kü

2016. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én nekem az a véleményem hogy ilyen közepes emo vagy.

Bocsi hogy ezt mondom de engem undoritanak az 5 piercinges

Hosszu derékig ero haj de közben fiú,lany esetben pedig az a lehajtott fej ,fekete haj Nos még elmegy DE az hogy 1kg smink van rajta pff és a legkiakasztobb az pedig az über-csont vékonyság!BLAH hányok tőle

Közepes vagy..Ne törödj ezzel!Semmiképpen se fesd be a hajad ha nem akarjak hogy télleg nagyon gót legyél az undi is! (saját vélemény!)szerntem fogadd el igy magad.

Ha meg a töbi emos leszol hogy nem is vagy "igazi" akkor mondd nékik: És?akko miva? Amugy meg nem ti döntitek el!

Vagy egyszeruen Menj el onann!


Emosok!Üzenem:Aki nagyon érzékeny NE vegye magára ez csak sját vélemény volt.


Ui:Ha te ezt látod emonak akkor neked ez lesz! 😊

2017. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagy az mert olyat nem mondunk hogy emós te egy pózer vagy! Ezért ítél el téged a többi emo meg mostanában majdnem az összes emo le pózerezi a másikat!
2018. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!