Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van normális ADC bronzban?

Van normális ADC bronzban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Support main vagyok. Season5 óta játszom tehát nem olyan rég óta. De azért tudok játszani és nem feedelek. Viszonylag sok supp karakterem van viszont az olcsóbb fajtákból. Most lehetőleg ADC társat keresek később majd egy teamet szeretnék csinálni. Ennyit rólam. Amit neked tudnod kell:Ne ragelj/flamelj

Lásd az ellenfél hibáit és büntesd meg érte

Legyek skype vagy Ts ha ts akkor tud használni

Tudj értelmesen pingelni

Legalább 5 hőssel tudj magabiztosan játszani. Elősször csak normál gameket mennénk utánna ranked. Taric main vagyok.Miután lejátszottam a besorolóimat bedobott Bronz 2 be utánna le estem Bronz 3ba most 1 win és Bronz2 . Viszonylag agresszív vagyok. Ha szeretnétek egy társat és majd később egy teamet akkor írjatok: Bravo227


2016. júl. 2. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!