Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem a szőke...

Mit kellene tennem a szőke szemöldökömmel hogy ebben az életben barnább legyen? Elégge lelomboz a látványa és nagyon magabiztosság romboló tud lenni. Tudom genetika. Sokan szenvedünk ebben, ezt is tudom. Festeni nem nagyon akarom mert az nem férfias!

Figyelt kérdés
28/F férfi vagyok. Enyhén kékes zöld szem, kb.175 magas, szőkés barna haj (világos barna), szőke szemöldök, erős barna arc szörzet (szakáll), sportos testalkat kb. 70-5 kg.

2016. júl. 2. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Festés nélkül nem lesz más színe sose. Férfiassághoz meg semmi köze a festésnek, nem ezeken a dolgokon múlik. Ha festeni akarod akkor fesd, lehet venni szemöldökfestéket, de hajfestékkel is be lehet festeni ugyanúgy. Csak vigyázz hogy a hajadnál sötétebb ne legyen mert az nem lenne túl előnyös.
2016. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. júl. 2. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!