Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Genetikai hulladék vagyok?

Genetikai hulladék vagyok?

Figyelt kérdés
Tovább tanulni készülök . Az osztályom, az ofőm, és a szüleim szerint is felvesznek, de nem hiszem el. Pár évvel ezelőtt tej allergiám volt, melyet a tinédzser kori hormon változás hozott ki nálam, de az el is múlt. Most azt mondják lehet cukorbeteg vagyok. Nem tudom elhinni, hogy a tinédzser kor ilyen dolgokkal jár. Másnak pattanásai vannak. Azt hiszem hogy kár volt megszületnem. Évenként újabb és újabb bajaim vannak? Már ott tartok hogy tükörbe se birok nézni. (Mondjuk 15 kg felesleg is van rajtam. )

2016. febr. 11. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak önbizalom hiányod van. :D
2016. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem akarok okoskodni, vagy valami de szerintem nem letezik hulladek ember(most csak a vele szuletett dolgokat figyeljuk ne amit kesobb elront)

Amit te leirtal, barkivel elofordulhat. Sok cukorbeteg el, vagy tulsulyos azonban mind a ketto kezelheto. Nem volt kar a szuletesed, okkal jottel a Foldre, hasznald ki amit tudsz, es nezz batran a tukorbe, kesobb valtozhatsz :) Sok sikert!

2016. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a "genetikai hulladék" dolgot el kellene felejteni. Mindenkinek más a keresztje, Neked ez. Ha cukorbeteg lennél, normálisan kellene étkezned, és követni az orvosi utasításokat. Túlsúlyra ott a futás és az izomépítés. Elképzelhető, hogy a (vélt) cukorbajod étkezéssel és sporttal is normál szintre hozható. Sajnos egyre több tej-, liszt-, és gluténérzékeny, valamint cukorbeteg van, nem a Te hibád, tesó...
2017. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!