Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes ez miatt szakemberhez...

Érdemes ez miatt szakemberhez fordulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éves lány vagyok és az életem elég zűrős mostanság. Már három éve nincsenek együtt a szüleim és ez igazán csak most jött elő rajtam. Apával, a barátnőjével, és az ő lányával élek együtt (most költözünk). Talán féltékeny vagyok és úgy érzem apa több időt tölt a hölggyel ez normális?

Ezen kívül épp a tinédzser korszakomat élem és úgy érzem még gyerek vagyok, de a családom túl sokat vár el tőlem. Már most tudni akarják mi leszek, ha nagy leszek, milyen egyetemre megyek, hány gyereket szeretnék, és milyen színű lesz a fürdőszoba csempém. (tudom ez így nagyon túlzásszerű) Én úgy érzem van még időm ezekre a kérdésekre, mert még nem vagyok felnőtt és én is lázadni szeretnék, mint a többi gyerek.

Fáraszt a sok kérdés és szeretnék kicsit fellélegezni.

Ezzel érdemes Pszichológust felkeresnem vagy elég vagyok én a "probléma" megoldásához? Nagyon köszönöm a válaszokat. (sajnos apa legtöbbször dolgozik, anya pedig külföldön él ezért nincs lehetőségem minden problémám megbeszélni velük) Még egyszer köszönöm.:)



2016. júl. 2. 21:43
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia:)

Szerintem ezt a saját apukáddal beszéld meg négyszemközt ;) Ugy lesz a legjobb ha vele beszelned meg mert a szakember sem tud szólni apukádnak

Ezt beszéld meg vele :)

Ha még tudok segíteni irj nyugodtan :)))

16F

2016. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!