Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakemberhez kéne fordulnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakemberhez kéne fordulnom?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de még mindig nem feküdtem le senkivel. Ami ruhában látszik rajtam, azzal semmi bajom nincs, szépnek is tartanak, megnéznek a fiúk, leszólítanak. A legnagyobb bajom a puncimmal van, ami szerintem nagyon csúnya, és a mellemmel. Sajnos elég kicsi mellekkel "áldottak" meg. Komplexusaim vannak miattuk, nem merek levetkőzni se egy fiú, se egy lány előtt. Nem volt még normális párkapcsolatom, mert már eleve félek a szextől... Tudom, hogy ez nem normális dolog és érzem, hogy egyedül ezen nem fogok tudni változtatni, de beszélni sem merek róla senkivel..
2016. márc. 30. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi mellek ? Na én, barátnőmnek sincs nagy mégis imádom őket. A puncidat mért tartod csúnyának ? Van egyáltalán viszonítási alapod ? Mosd ki szépen és kész, nincs olyan, hogy csúnya punci,ez hülyeség
2016. márc. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Itt a probléma az elfogadással van magad felé, amit vagy egy olyan valaki tud megtanítani, aki teljesen elfogad és szeret - nekem is így volt. Viszont ha emiatt akkora a félelem benned, hogy még olyan mély barátságot is képtelen vagy kialakítani...akkor ajánlom a szakembert, igen.:)
2016. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Képzeld el azt, hogy én 96 kg vagyok 176 cm-hez. Erre azért már a legtöbb ember a kövér jelzőt használja, és hát igazuk is van. A két mellem nem egyforma, az egyik C a másik D kosaras. Mindkettő striás, formátlan, kicsit lógnak is. A hasam nagy, szintén striás, vastagok a combjaim, a karjaim, vannak integetőizmaim. A puncim is húsos, nehezen lehet hozzáférni. Emellett érzékeny a bőröm ami kipattog a szőrtelenítéstől, illetve zsíros a bőröm, gyakran van pattanás a dekoltázsomon és a hátamon is. Így összképileg szerintem mindenki elég undorítónak képzel el. Én mégsem érzem annak magam. Van egy barátom, immáron fél éve, aki szeret és aki megőrül értem. Felizgatja a meztelen testem látványa, és ez hihetetlen volt Számomra. De ezalatt a fél év alatt általa megtanultam a szépet látni magamban. És boldogabb vagyok mint valaha. Mindenkiben van valami gyönyörű, ezt jól jegyezd meg! :)

18L

2016. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Aki a pszihológust szakembernek tartja azon még lehet hogy segíteni is tud.

Majd a plasztikai sebész megoldja pár év múlva ha már meguntad, hogy hülyeségekkel altassanak.

2016. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
3as gondolom neki mindegy csak lyuk legyen :D
2016. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Szegény 3-as elhitte, hogy gyönyörű a perverznek.
2016. márc. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
hat na en szexkapcsolatba se mentem bele mis rofikkel
2016. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

#4 Ha helyesen írtad volna a pszichológust, akkor talán még komolyan is vették volna a véleményed.

Annyit tudsz erről amennyi ebből látszik.

2016. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

#3 vagyok

Az a különbség köztünk, hogy én nem azért érzem jól magam, mert ma is beszólhattam valakinek. De ti tudjátok, csak nehogy kiderüljön, hogy egy magamfajta rondaságnak kielégítőbb a szexuális élete, mint nektek. :D

2016. márc. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1%

en legalabb nem vagyok igenytelen mint te

zsiros a borod? menj el orvoshoz erre meg buszke vagy

szanalmas de na ha neked ez jo... csak altatod magad

es lepontozhatsz.. akar esik akar fuj en megmondom a velemenyem

2016. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!