Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemek üldöznek az álmomban...

Szellemek üldöznek az álmomban mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A héten szakítottam éjszaka a párommal és utána mikor elaludtam végig szellemekkel álmodtam.

Voltak köztük már meghalt rokonaim és élők is(ők is szellem ként voltak jelen), de volt hogy mesefigurás kinézetű szellemek jöttek elő mint pl Casper.

Mindegyik fehér ruhában és repültek és mind nő volt kivéve Casper és a 3 testvére. Kb 3 éve nem is láttam azt a mesét azt se tudom hogy kerültek oda, de mindig akkor jelentek meg mikor már nagyon féltem, mintha ők akartak volna megnyugtatni.

Én szaladtam előre és minden szellem mindig azon volt, hogy visszafelé zavarjanak.Ne tudjak arra menni amerre én akarok.

Volt hogy felébredtem,de mikor visszaaludtam mindig más szellemek üldöztek.

Mégis ez mit jelenthet?



2016. júl. 3. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A szellemek mi vagyunk:te,én,akik ide írni szoktunk,és akik körülvesznek.Vannak jó szellemiségűek,és rossz szellemiségűek.Vannak,akik bátorságot adnak,s vannak,akik félelmet keltenek.A félelemkeltőkkel,csak a beteges emberek szeretnek együtt lenni.Ők,akik élvezik a horror,katasztrófa,s más borzalmakkal foglalkozó filmeket.Nyilván,nem véletlenül szakítottál.Menekültél,egy számodra félelmkeltő szellemiségtől,de vannak jó szellemiségek is körüllötted,akik megerőssítenek.

Legközelebb,amikor pasit keresel,figyeld jobban a szellemiségét,s ne a külső jellemzőit,hisz aki másokban félelmet kelt,az téged is riogatni fog előbb-utóbb.

2016. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!