Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek üldöznek? Félek

Szellemek üldöznek? Félek

Figyelt kérdés

hétvégén haverom házába voltunk és tök úgy éreztem mintha vki megsimogatta volna a fejem de akik mellettem ültek nem voltak más meg nem lehetett mert mögöttem nem volt senki :S


most meg teljesen úgy hallottam mintha vki kívülről nekiment volna a bejárati ajtónak ahogy elmentem előtte :S


2010. okt. 12. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez eddig hányszor fordult elő? Éreztél hőmérsékletcsökkenést (22 C helyett 8 C)?
2010. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Kapcsold be a webcamod, hátha az lát olyat amit te emberi szemmel nem!

2010. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a webcam majdnem ugyanazt látja, mint az emberi szem, csak kicsit kevesebbet
2010. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát. nemis tudom. :S most már így utólag nem emlékszem :s akkor azzal voltam elfoglalva h úristen vki megsimogatott :O


még soha nem volt ilyen

2010. okt. 12. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez csak bemagyarázás. Az a megsimogatás bármi lehetett, tuti nemszellem...

Komolyan nem értem, hogy miért kell ilyen apró dolgokra azonnal ráfogni, hogy a démonok inváziót terveznek ellenünk...

2010. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vállam is szorította a szellem és fel is keltem rá, nem hiszem hogy ilyet beképzel az ember -.-. Am szerintem igen megfogott de kitudja miért
2010. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Engem egyszer gyomorszàjon rugott egy szellem de aztàn eltörtem a kezét meg az orràt aztàn meg a kutyàm széttépte-.-
2010. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kutyád van vazze...

Én épp most iszogatok néhány szellemmel ... már kissé betépettek vagyunk ... nem baj ... Amugy ha még jól látok akkor 3 szellem egy temetkezési vállalkozó és három Apeh ügynök is jelen van ...

2010. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!