Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben (továbbtanulás)?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mi akarnék lenni. Nem igazán érdekel így kifejezetten semmi, illetve például bizonyos témán belül csak egy szűk dolog azon kívül pedig semmi. A szüleim zaklattak hogy minden áron jelentkezzek főiskolára amit nyilván nem akartam mivel nem tudtam mire, de hogy békén hagyjanak az ő ötletükre jelwntkeztem kertészmérnöknek gyöngyösre levelezőre, mondván úgy se vesznek fel. Csak az a baj hogy 400 pontom lett, 280 kell úgyhogy szinte biztos hogy felvesznek, csakhogy habár eleinte talán kicsit érdekelt is, mostanra már nem, sőtt teljesen be vagyok szarva tőle. Biosz, kémia, matek mind 2es volt amúgy is évvégeken általában. Na most mit csinálhatnék vajon?

18f



2016. júl. 4. 11:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!