Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol nyelvvizsgát szeretnék...

Angol nyelvvizsgát szeretnék tenni, szerintetek lehetséges? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már 7 éve tanulom a nyelvet és mindig ötös voltam belőle. Most voltam 11.-es és szeptembertől végzős leszek. Szeretnék tenni egy B2 szintű angol nyelvvizsgát. Ha most rágyúrok és a suli alatt is járok tanárhoz akkor márciusra mene a vizsga? Meddig lehet az egyetemi jelentkezéshez hozzá adni a nyelvvizsgát?

2016. jún. 20. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve melyik nyelvvizsga központot ajánlanátok?
2016. jún. 20. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem feltétlenül érdemes megpróbálkozni vele. Olyat válassz, aminek a típusfeladatai fekszenek Neked. Tehát feltétlenül érdemes előtte megnézni, milyen kérdéseket, teszteket, fogalmazásokat szoktak adni, és azokat begyakorolni, hogy ne a feladattípus értelmezése vigye el az időt.


Jómagam régen nyelvvizsgáztam, még a Rigó utcai egyetlen lehetséges helyen, elsőre meglett.


Egyetem... sajnos nem tudom.

2016. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik próbanyelvvizsga, 2000 forint körül van(legalábbis 4 éve annyi volt, nem tudom azóta mennyivel drágább). Rendesen megírod, szóbelid is van és elmondják hogy érdemes-e próbálkoznod, plusz vizsgarutin, ami érettségi szempontjából se rossz.


Középszint szerintem nem egy nagyon komoly valami.. Ha 7 éve tanulod akkor nem is nagyon kell külön tanár segítsége.

2016. jún. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! :D
2016. jún. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!