Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a családi kapcsolatok -> nagyszülők kategóriában anarchia uralkodik? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Sziassztok !

Mielőtt valaki nekem esen a felhasználónevemnek,elmagyarázom hogy jött létre röviden. Én és a haverom egyik nap kitaláltuk,hogy a gyakori kérdések oldalon igazságot kéne tenni. Mondtam,hogy rendben,csináljuk. Eredetileg "az igazságosztó" névvel akartam felregisztrálni,de az már foglalt volt, így jött létre a GyK igazságosztója. ;)

Most beszéljünk a kérdésről. Észrevettem,hogy a nagyis topikban,ha valaki a nagymamát 'szidja',vagyis a hülyeségeivel kapcsolatban kér tanácsot,azt ott rögtön leabasszák,már bocsánat. A tini párkapcsolatokon a politikai kategórián keresztül a közlekedésig nagyon kedvesek és egyből válaszolnak. Most láttam egy kérdést a nagyis részlegnél. Belinkelem : http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszulo..

Lényeg a lényeg,hogy az 1,a 2. és a 4-edik válaszolót lenullázta. Volt olyan válaszoló,idézem : "Én unoka vagyok, és a nagyszüleimnél élünk. Velük nőttem fel. :)

15/l". Most ennek a válasznak mi értelme van ?

Tegyük fel : Ha vmi bajom lenne a nagyimmal és tanácsot szeretnék kérni, miért kell egyből olyanokat írni, hogy ne nyafogj,ez nem illik a korodhoz v. ledöbbentem,hogy xvalahány évesen így beszélsz a nagymamádról,azt hittem egy 13 éves írja ezeket a sorokat stb.stb. Véleményem szerint ott olyan idős hölgyek írnak választ, akiknek 1.: nem él már az anyjuk és nem tudják a kérdező helyébe képzelni magukat

2.: nagymamák írják a válaszokat,akik szeretik fikázni a náluk fiatalabbakat

Titeket kérdeznélek,szerintetek nincs igazam ezzel kapcsolatban ? Kíváncsian várom a véleményeket, most itt minden vélemény számít ! ;)


2016. júl. 4. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha neked problémád van az öregekkel, nyugodtan írj privátban is, hidd el én tudom hogy mire irányul a kérdésed!!!



Pár szóban, sok öreg csak a kora miatt felsõbbrendünek hiszi magát, fõleg a nagyszülõk az unokákkal szemben!!!


Két esetet már kiírtam a nagyimmal kapcsolatban, ugyanez a stílus!!

2016. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!