Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki vagyok én? (Rokoni kapcspla...

Ki vagyok én? (Rokoni kapcsplatok)

Figyelt kérdés

Feleségül vettem egy özvegyasszonyt ,akinek volt egy felnőtt lánya . Apám aki gyakran meglátogatott , beleszeretett es elvette a nevelt lányomat . Apám tehát a vejem lett ,nevelt lányom pedig az anyám .Nehany hónap multán fiam született ,aki apám sógora es egyben az en nagybácsim lett.

Apám feleségének is született egy fia .Ezzel egy csapásra született egy testvérem es egy unokám .A feleségem a nagyanyám ,hiszen anyám anyja.



2016. júl. 4. 15:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Bocsi én elvesztettem a fonalat.
2016. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nagy hülye, ezek alapján..
2016. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Igazából a lányához nincs kozod, mert mostohalány.

Így koztetek nem alakul ki rokoni szál, szóval mostohaanyukád lesz :D

A te gyermeked a tiéd, apukádnak meg az unokája, apukád feleségének(nevelt lányodnak) ő sekije :D

2016. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Ez egy régi kabarétréfa, amit már vagy húszféle verzióban láttam már, legtöbbször ugyanígy elb-szva. Itt az eredeti: https://www.youtube.com/watch?v=1zBllaDYUsY
2016. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!