Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehetek jó keresztapa?

Hogyan lehetek jó keresztapa?

Figyelt kérdés
Az a megtiszteltetés ért, hogy keresztapa lehetek hamarosan. Azt kéne tudnom, hogyan lehetek jó keresztapa.

2016. febr. 15. 06:48
 1/9 anonim válasza:
A keresztszülő feladata, hogy visszatérítse a keresztfiát/lányát a jó útra, ha letérne róla és a szülők ezt nem veszik észre. :)
2016. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Tegyél neki egy ajánlatot amit nem tud visszautasítani...
2016. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szereted, törődsz, foglalkozol vele. Fontosnak tartod a megfelelő fejlődését, ha kell mellette állsz, ha kell helyre igazítod. :)
2016. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Ma egy keresztszülőnek annyi a dolga hogy drága ajándékot vesz szülinapra meg ballagásra. Az egész erre megy rá.
2016. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nalam nem a draga ajandekok szamitanak. Inkabb az, hogy ott legyen a keresztapus, erdeklodjon, szeresse a keresztgyereket, es ha mar ad, akkor inkabb elmenyeket kapjon a gyerek, amire kesobb is vissza tud gondolni joszivvel. En ezt varnam el a gyerekem keresztszulojetol.
2016. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DuplaKV ***** válasza:
89%

Ne zárasd be magad az Azkabanba koholt vádak alapján!


Komolyra fordítva a szót, látogasd, játssz vele, ne felejtsd el az ünnepnapokat (születésnap, névnap), és ami a legfontosabb: szeresd.

2016. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is meg kell öletned az öt család fejét.
2016. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg meglepheted levágott lófejekkel is a takarója alatt.
2016. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legkevésbé az ajándék számít, kedves előttem szólók!

Az én keresztszüleim csak addig törődtek velem, amíg nagy családi ebédeket szerveztek a szüleim kiskoromban. Azóta semmi. 10 éve nem beszéltem velük. Kerestem őket, 8 évesen felköszöntöttem a keresztapámat születésnapján, és nem fogadott szívesen. Pedig én nagyon szerettem őket. Ma már nem köszönnek az utcán, szerintem meg sem ismernek. Nem tudnak rólam semmit, soha nem voltak ott mikor szükségem lett volna rájuk.

A lényeg kedves kérdező! Támogasd őt, segítsd mindenben, beszélgess vele és szeresd! Ettől leszel jó keresztapa, hogy mindig mellette állsz. A keresztszülő feladata, hogy visszatérítse a keresztgyerekét a jó útra, ha letévedne róla. Amolyan második szülő szerű :). Ha valami gondja adódik a szüleivel esetleg, te vagy a menedék, az összekötő kapocs közöttük.

18/L

2016. jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!