Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek befolyásolható?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy túlságosan befolyásolható vagyok, és túl sokat adok olyanok véleményére pl:(idegenek)akikére nem kéne.Akár hogy is szeretnék változtatni ezen ,nem tudok.
2008. szept. 27. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En nehéz dolog,ha érdekel mások véleménye valószínűleg másokhoz hasonlítgatod magad,s nagyon fontos h mit gondolnak rólad! Én is ilyen vagyok...de már kezdem kinőni! :) Próbálj ne azért pl úgy öltözni,viselkedni ahogy mások szeretnék,hanem ahogy te szeretnél s a te egyéniséged diktálja! Ha neked az a film,zene tetszik ami valójában vállald fel nyugodtan,legyél bátrabb és kicsit belevalóbb! Én is változtattam sokat a dolgokhoz való hozzáállásomon van akinek ez tetszik van aki persze elitéli! De már nem érdekel...próbálok úgy élni ahogy nekem jó és ahogy mindig is szerettem volna,függetlenedni mások véleményeitől,beszólásaitól! Ha vki odavág neked is h ezt mér igy, mért ilyen,mond nyugodtan h neked igy jó, így tetszik! Ne hagyd h nagyon befolyásoljanak,mert akkor sosem leszel még picit sem elégedett,magabiztos magaddal,magadban!!! sok sikert...
2008. szept. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!