Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minecraft adatbázis készítése?

Minecraft adatbázis készítése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden annyiról lenne szó , hogy hogyan lehetne minecraft launcher csinálni login rendszerrel? Eclipse-ben csináltam már , de nem kellet jelszó , mert nem tudom hogy kell adatbázist csinálni. Kinek van ebben tapasztalata? Vagy ki tudja hogyan kéne , vagy mivel kéne egy webes login rendszer adatbázisát megcsinálni? II. fokú Java programozó vagyok , de ebben elakadtam. Olyan klienst akartam csinálni , mint a CS:GO , csak minecraftban. A login rendszerről ki bírna segíteni? Nagyon megköszönném! :) (A kliens ingyenesen elérhető lenne. A weboldalon minden jog fenntartva.) Skint nem lehetne tölteni fel(Ember kinézetet) , mert ezt a játék osztja be , attól függően milyen csapatba állnánk be , T(Terrorist) vagy CT(Counter - Terrorist) . A Skinek minden csapatban , különböznek , de ezt véletlenszerűen sorsolja ki a játék. Fegyverek ugyan azok lennének , lehetne nyitni ládákat. Amihez a megfelelő kulcs szükséges lenne. Botok ellen nem lehetne viszont menni egy kört , vagy többet. Mert nem lesznek botok. Minden CS:GO rank elérhető lesz a játékban. Hálás leszek ha valaki segít az adatbázisban. :) Vagy küld egy template-t , készen lévő launcher-t , ahol kapunk egy adatbázist , vagy hasonló. :)

2016. júl. 5. 14:11
 1/1 anonim válasza:

Senki sem fogja neked megírni / létrehozni a launchert es az adatbazist.


Adatbazis:

Kell egy játékosnév, egy jelszó rekord és egy kulcs. Ezeket kell lekérni.

2016. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!