Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steam telefonszám csere...

Steam telefonszám csere lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefonszámot váltani az egyik accomon, mert nem tudom bekapcsolni így a prémium meccskeresést (CS:GO-ról van szó), mert az egyik accom már hozzá van kapcsolva ahhoz a számhoz. Van megoldás valahogy, hogy mindkettő prémium legyen, esetleg az előző accomról levenni és másik accra tenni a prémiumságot?

2016. júl. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A prémium rendszer bevezetésének egyik célja a smurf accountok kizárása volt, hacsak nincs több független telefonszám a birtokodban. Így egynél több fiók egy telefonszámhoz nem rendelhető.

Ugyanígy visszavonási opció sincs. Egy másik telefonszámot kell a másik fiókhoz rendelni.

2016. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp próbálom, de valamiért a szám kitörlése sem lehetséges az accountról, mert megtaláltam a telefonszám törlést és cserét is, de Bad SMS code, please try again ózenet jön ki mindkét funkciónál.
2016. júl. 5. 20:43
 3/3 A kérdező kommentje:

YouWave android valamilyen oknál fogva ahogy állítanám be a dolgokat, ezt írja: [link]


Eddig sosem csinálta ezt vártam egy fél órát de még mindig, nálam lehet a probléma?

2016. júl. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!